Fotbalisté Dynama sice své sídlo v přípravě přesunou na Složiště, dnes se ale sejdou na hlavním stadionu na Střeleckém ostrově. Skončili hostující hráči Táborský, Mchojan, Malakjan a Hora, dále Sandro a Benát, naopak z hostování se vrací Rakovan (Střížkov), Dobal (Táborsko), Němec (Most) a Hovorka (Ústí), první odtajněnou posilou je útočník Richard Kalod ze žižkovské Viktorie.

Na testy přicházejí mj. dva Španělé. „Vedle již avizovaného ofenzivního záložníka Nacho Martineze přiletí i jeho spoluhráč Hernández Molina, jenž nejčastěji hraje na kraji zálohy, případně v obraně," sdělilo na svém webu vedení klubu. Oba Španělé se mají k týmu připojit už dnes.

S pozměněným kádrem půjde do sezony i Táborsko. „Určitě nebudou pokračovat Radoš, Dobal a Dolejš," řekl minulý týden ve svém rozhovoru pro Deník jižní Čechy trenér Roman Nádvorník.

Chybět ale zřejmě bude také stoper Daniel Krch, jenž na jaře v Táborsku byl jako hostující hráč pražské Sparty, dle informací serveru efotbal.cz s jeho službami však od podzimní sezony počítá prvoligový nováček Bohemians 1905.

Na druhou stranu nové tváře by se měly v Táborsku také objevit. „Věřím, že hned první den přípravy se objeví všechny posily, které chceme přivést," uvedl ve zmíněném rozhovoru trenér Nádvorník a dodal, že by se mělo spíše jednat o mladé hráče, kteří ale mají svou kvalitu i perspektivu. „Určitě budou pro diváky zajímaví," ujistil.