Mladíci Dynama ve Varnsdorfu vedli ještě čtvrt hodiny před koncem 2:0, nakonec ale vezli jen bod za remízu 2:2. „To neodpovídá dění na hřišti, my do 73. minuty, kdy soupeř snížil na 1:2, měli hru pod kontrolou. Také herně jsme byli na výši a měli i šance, ty jsme ale bohužel neproměňovali," posteskl si trenér Karel Vácha.

Ztráta dvou bodů ho mrzela. „Varnsdorf v závěru vyvinul tlak, ovšem jen nakopávanými míči. Přesto v blízkosti naší branky začaly být zmatky, my nedokázali udržet míč od brány a nakonec jsme náskok dvou gólů neuhájili."

Z prvoligových pendlů měla juniorka jen Podstavka, zato si zahráli dorostenci Otepka, Řezáč a Hála. „Byli přínosem, hráli hodně aktivně," chválil mladíky Vácha. „Vzestup formy bychom chtěli potvrdit i v pondělí, kdy na Složišti hrajeme s Baníkem," uzavřel.

Junioři Táborska hráli doma s Hradcem Králové ještě v 83. minutě bez gólů, pak ale ve dvou minutách dvakrát inkasovali. „Byl to velmi kvalitní duel, oba týmy chtěly vyhrát a šance byly na obou stranách," ocenil trenér Zbyněk Jaroš a za dobré pokrytí hráčů uprostřed hřiště vyzdvihl pro klubový web hlavně Turka a Michalce. „Byl to z naší strany zodpovědný výkon, a že jsme dvěma góly v závěru prohráli, nás mrzí. Podali jsme velmi kvalitní výkon, body však nemáme. Chybí nám bohužel i to štěstíčko," litoval Jaroš.

Devatenáctka Dynama přivezla v sobotu tři body z Teplic a protáhla sérii utkání bez prohry už na šestnáct (!) – a to přesto, že trenéru Petru Skálovi chyběli Otepka, Hála, Řezáč, Vaněk a Švantner! „Někteří byli s prvoligovým áčkem na Slovácku, někteří na marodce," vysvětloval Skála, jenž dal šanci hráčům širšího kádru. „A z juniorky nám vypomohl Hrachovec," doplnil.

Své hráče za odvedenou hru pochválil. „Výhru zařídil už v 8. minutě Petr Pasecký a byl to krásný gól po vydařené akci," vyzdvihl Skála, dle něhož před půlí z čisté šance překopl Frnoch, jenž spolu s Havlem měli další příležitosti i po půli.

Včera: Jihlava – Dynamo 3:4 (1:1), Havel (11), Pasecký, Kadlec, Bálek, už 16. duel Jihočechů bez prohry v řadě!