V pátek 2. února v 19 hodin otevře vltavotýnská Sokolovna své brány nejrůznějším a nejroztodivnějším maskám, které budou v soutěži o tu nejlepší usilovat o přízeň příchozích davů, ale také o hodnotné ceny a nehynoucí slávu.

Organizační výbor z FK Olympie a Studia Olympie svým nezaměnitelným způsobem zve všechny, kteří se umí bavit:

„Vypadáš pořád stejně blbě a bojíš se kvůli tomu jít mezi lidi? V klidu, díky nám ani tuhle zimu doma sedět nebudeš. Můžeš to bez obav pod maskou rozjet na největším maškarním plese široko daleko, na už třetím Maškarním plese Olympie. Udělej ze sebe neodolatelného zámožného lobbistu, sexy laciného zajíčka jako z Playboye nebo se s kamarádem proměňte v nerozlučná siamská dvojčata. Pokud vypadáš dobře a věříš si, můžeš samozřejmě přijít sebevědomě i bez masky. Sám za sebe nebo za kohokoliv jiného. Prostě přijď,“ zvou neotřelým způsobem pořadatelé.

Hrát bude kapela The Primadonnas, která se v létě skvěle předvedla na Kvízu na slámě. Po půlnoci bude následovat diskotéka s DJ Petiskem. V tradičně nabité tombole se můžete těšit na hodnotné ceny, organizátoři garantují, že žádné cetky si domů neponesete.

Vstupenky za jednotnou cenu 250 korun jsou k dispozici v Týně nad Vltavou v Cyklosportu Otčenášek, případně je možné si je zarezervovat na telefonním čísle 606 190 587.