Po Michalovi, starším z bratří Brozmanů (nyní Třeboň), si pravděpodobně co nevidět vyzkouší rakouské angažmá i dosavadní kapitán SK Čtyři Dvory.

Odchází opora

Kapitán je po podzimu po Máchovi druhým nejlepším střelcem týmu. Nastupoval v útoku, ale když bylo potřeba, zaskočil i na stoperu.
„Holt se budou muset snažit mladí, pro které byl díky svému přístupu vzorem nejen jako hráč, ale i lidsky,“ podotýká trenér Robert Čepička. „Šanci určitě dostanou,“ ujišťuje jedním dechem mladé odchovance klubu.

Další oslabení kouč nechce připustit. „Vehementně se pustíme do jednání ohledně hostování Korandy,“ říká odhodlaně čtyřdvorský lodivod. „Vypadá to docela slibně,“ tvrdí.

O odchodu Brozmana, jenž je ve Čtyřech Dvorech vázán smlouvou, by se mohlo definitivně rozhodnout na začátku příštího týdne. „V pondělí jede do Rakouska, a pokud klub splní podmínky, které náš oddíl má, asi odejde,“ potvrdil Robert Čepička.

Přivést za něj adekvátní náhradu však bude pro SK Čtyři Dvory hodně těžké. „Sehnat kvalitního útočníka je dnes problém, zejména když nechcete hráče jen na hostování,“ uvědomuje si kouč A– mužstva ve Čtyřech Dvorech.