PRACHATICE – HOŘOVICKO 0:1 (0:1) – Domácím se zápas nepovedl, odehráli nejslabší zápas sezony a hlavně vinou neúčelné střelby pomohli soupeři k vítězství. „Hořovicko vzniklo spojením Bzové a Hořovic, čímž vytvořili velice kvalitní mužstvo. Jeho největší oporou byl brankář Sedláček, jenž chatl ligu v Teplicích a zkusil si i druhou bundesligu,“ uvedl trenér Tatranu Josef Veselý. První půlhodinu hráli domácí hodně dopředu, ale zakončení chyběl důraz. Ve 27. min. šli hosté do rychlého brejku, ale Koršala svým akrobatickým zákrokem jim překazil plány. Ve 38. min. po zbytečné rozehrávce na vlastní půli přišli domácí o míč a Čihák z ničeho nic přesnou střelou k tyči dal vedoucí, a jak se ukázalo, i jedinou branku zápasu. Na tu už Tatran odpovědět nedokázal, ač i po pauze jeho hráči hosty přehrávali a měli i dobré šance. Frnochovu střelu k tyči brankář Slováček vykopl, rozehraný rohový kop poslal Janoušek nad bránu a poté i Kováčikův přímý kop ze 24 metrů branku přeletěl. Největší šanci měl v 80. minutě Janoušek, jeho střelu ale Slováček vytlačil na roh. Po něm pak Bednár střílel těsně mimo. Ještě v nastaveném čase mohl skórovat Tobiáš, hlavou ale branku netrefil. „Hosté hráli striktně ze zabezpečené obrany, ze které vyráželi do brejků. Jejich oporou byl brankář Sedláček. Štěstíčko se od nás tentokrát odvrátilo, gól bychom asi nedali ani do půlnoci,“ posteskl si.
Branka: 38. Čihák. ŽK: Tobiáš, Babka – Nademlejnský, Zámeček, Weinlich, 210 diváků, sudí Cupl. Tatran: Hrubý – Lašák, Tobiáš, Koršala, Bednár – Janoušek (84. Slípka), Babka, Rosa (89. Lachkovič), Frnoch – Košík, Kováčik. (pa)

MILEVSKO – TŘEBOŇ 2:0 (2:0) – V zápase s velmi kvalitním soupeřem podali domácí především v prvním poločase zodpovědný a kolektivní výkon. Soupeři toho moc nepovolili a především od 20. min. hosty přehrávali. Ve 21. min. po kolmé přihrávce Masopusta netrefil Kosík ve vyložené šanci branku hostů. Ve 23. min. po přihrávce Kuchaře opět agilní Kosík nepřehodil brankáře hostů Skálu. Domácí udeřili ve 25. min., kdy se po akci Masopusta krásnou střeklou k tyči trefil P. Janouch. Branka hosty zaskočila a domácí měli stále navrch. Ve 30. min. se po rohu Suchana a závaru před brankou hostů nejlépe zorientoval Masopust a z malého vápna zvýšil na 2:0. Ve 34. min. po trestném kopu Pacovského a přiklepnutí Havla hosté stačili v poslední chvíli zablokovat střelu Masopusta. Hosté se v první poločase k výraznější příležitosti nedostali a domácí branku neohrozili. Ve druhém poločase nastoupili hosté se snahou o zkorigování výsledku, měli míč častěji na kopačkách a domácí mužstvo bylo pod velkým tlakem. V 60. min se domácím povedl rychlý protiútok, když po přihrávce Havla se Kosík ocitl před brankářem sám, ale nedal. Největší šanci hosté neproměnili v 81. minutě Bezemkem.
Branky: 25. P. Janouch, 30. Masopust. ŽK: 1:5, 160 diváků, rozhodčí Dobrý. Milevsko: Pavel Janouch, Zach, Kodad, Pacovský, Málek, Petr Janouch (85. Kosobud), Suchan (89. Syrovátka), Kuchař, Masopust, Kosík (74. Nohava), Havel.

BENEŠOV – STRAKONICE 1:3 (0:1) – Hosté podali koncentrovaný výkon, byli maximálně efektivní v zakončení, dařily se jim brejky do otevřené obrany. Branky za hosty stříleli: Ve 31. minutě se prosadil Trněný (krásná individuální akce). V 54. minutě dal Koubek na 0:2 po velmi pěkném Horejšově uvolnění. Třetí branka padla po standardní situaci, zahrával ji Trněný a Hajdušek hlavou dal na 3:0 (64. minuta). Osm minut před koncem domácí z trestného kopu trefil šibenici.
Rozhodčí Polák, diváků 120. Strakonice: Skála – K. Cibulka (62. Farták), M. Káník,. Hajdušek, Křivanec – Trněný, Benedikt, P. Káník, Horejš– Kaňák (46. Hovorka), Koubek (82. P. Cibulka).

Ostatní výsledky: Příbram B – Klatovy 11:0 (4:0), Domažlice – Admira Praha 5:2 (3:1), Votice – Vejprnice 1:0 (0:0), Tachov – Motorlet Praha 0:3 (0:1), Meteor Praha – Vltavín Praha 1:0.