TŘEBOŇ – M. PRAHA 0:0 – Třeboňští si hned od začátku utkání vytvořili tlak a spoustu šancí, které ale bohužel zůstaly nevyužity. Ve slibných pozicích totiž Hačka, Ždimera i Maxa zklamali. Druhý poločas měl stejný průběh jako první část duelu, hosté prakticky nevystřelili na bránu. Velkou převahu na hřišti měli Třeboňští i přes vyloučení Voháka v 57. minutě (dvě žluté). Sám před brankářem Pražanů se ocitl Maxa, ani tenokrát se ale neradoval. Stejně „úspěšní“ byli ve slibných šancích v malém vápně Hačka s Wolfem.
ŽK: 4:4, ČK: 1:0 (57. Vohák), rozhodčí: Novotný, 220 diváků. Třeboň: Skála – Houdek, Malý, Bezemek, Sláma – Maxa (63. Lavička), Ždimera (86. Wolf), Tůma, Procházka – Vohák, Hačka. (mar)

ADMIRA PRAHA – STRAKONICE 1:1 (0:0) – Hosté si vezou z Prahy zasloužený bod, i když sahali po třech. Admira byla pocelý zápas fotbalovější, Jihočeši je ale k ničemu nepustili a naopak sami hrozili z nebezpečných brejků. V 89. minutě dostal Šafránek Strakonice do vedení, ale hned v první minutě nastaveného času vyrovnal v hektickém závěru po rohu Kuruc.
ŽK 3:3, rozhodčí: Kuchta, 260 diváků. Strakonice: Skála – K. Cibulka (46. Šafránek), M. Káník, Hajdušek, Křivanec – Trněný, Benedikt, P. Káník, Horejš – Hovorka (67. Farták), Kaňák. (ko)

MILEVSKO – PRACHATICE 0:0 – Domácí už nastoupili s uzdraveným brankářem Pavlem Janouchem a proti lídrovi začali nebojácně, aktivně. První šanci měli přesto hosté již ve 3. minutě. Po trestném kopu Babky nepřekonal Kováčik Janoucha a dorážku poslal Tobiáš vedle. Ve 4. minutě domácí odpověděli, po chybě soupeře se do šance dostal Nohava, ale místo střely volil přihrávku a tu pokazil. V 30. minutě zatočil Petr Janouch rohový kop přímo do branky a Hrubý s námahou vyrazil. V 38. min. po závaru před brankou hostí Petr Janouch střelou zpoza šestnáctky trefil tyč. Do druhé půle šli hosté aktivněji, ale paradoxně největší šanci měli domácí. Ve 48. minutě po trestném kopu Petra Janoucha z 26 metrů vypadl Hrubému míč z rukou, ale osamocený Masopust branku netrefil. V 58. min. dobrou kombinaci ZVVZ zakončoval Nohava, ale Hrubý odvrátil na roh. V 64. min. po akci Sokolta prodloužil Zach centr Nohavy na zadní tyč, kde číhal Janouch, ale Hrubý opět stačil vyrazit. Hosté si za druhou půli prakticky žádnou gólovou příležitost nevypraco vali.
ŽK: 1:1, sudí Brejník, 170 diváků. Milevsko: Pav. Janouch – Zach, Kodad, Pacovský, Vavřina – Petr Janouch, Suchan, Šebek (89. Havel), Masopust, Nohava – Sokolt. Tatran: Hrubý – Tobiáš, Legdan,Koršala, Kaczko (75. Slípka) – Košík, Frnoch, Babka, Beránek, Janoušek – Kováčik (83. Bednár). (muž)

OSTATNÍ: Vltavín-Tachov 3:1, Vejprnice-Motorlet 0:1, Klatovy-Benešov 1:1, Domažlice-Příbram B 1:0, Hořovicko-Votice 1:1.