TŘEBOŇ – MOTORLET PRAHA 0:0 – Bez pěti hráčů základní sestavy sehráli Třebonští proti druhému týmu tabulky solidní zápas. Od začátku utkání měli mírnou převahu a po dvaceti minutách hry se do první nadějné šance dostal agilní bek Houdek, který individuálně prošel i dobře vystřelil, ale hostující gólman Kučera bravurně vyrazil. Nevyužity zůstaly i další příležitosti především Hačky, Dedaje a Voháka. Hosté se zaměřili především na obranu, ke konci poločasu už byli odvážnější, vytvořili si i tlak, ale bez vyložené příležitosti. Zato po přestávce se hra Motorletu dopředu podstatně zlepšila a domácí obrana měla plné ruce práce, když přišly i první pražské šance. V 58. minutě fauloval Ždimera Borovského na hranici šestnáctky, ale Vincencovi se trestný kop nepovedl, když vysoko přestřelil. O deset minut později nastřelil hostující Rezek břevno a deset minut před koncem Chaloupka z dobré pozice minul třeboňskou branku. Třebonští viditelně drželi remízu a navíc z brejků mohli ke konci zápasu Hačka a dvakrát Dedaj rozhodnout.
Rozhodčí Novotný. ŽK 3:1. Přihlíželo 200 diváků. Třeboň: Dejčmar – Houdek, Malý, Ždimera, Procházka – Svoboda, Pintér, Vohák (77. Lavička), Maxa – Dedaj (90. Wolf), Hačka. (heš)

PRACHATICE – VOTICE 6:1 (1:0) – Diváci se těšili na exsparťanské hvězdy v dresu hostí, ale nastoupil pouze devatenáctiletý syn Horsta Siegla. Tatran si postupně vytvářel výraznou převahu, ale teprve v 17. min. po závaru otevřel Tobiáš skóre po akci Kováčika a Koršaly. Dalších šest šancí domácích zblokovala obrana soupeře nebo zachránil gólman Ducheček. Z hostí zahrozil pouze ve 24. min. právě mladý Siegl, ale z úniku vysoko přestřelil. Hned po rozehrávce do druhé části dobře střílel domácí Janoušek, gólman míč jen vyrazil a Kováčik pohotově vrátil do sítě. Marila odpověděla za čtyři minuty Horváthem nečekanou střelou z 24 metrů do horního rohu branky. V 53. min. využil Rezek nedorozumnění v domácí obraně, ale mířil vedle. Potom přišel velký zvrat. V 59. min. skončil Beránkův přímý kop z osmnácti metrů v šibenici votické branky. Z rozehrávky získal míč Kováčik a z velké dálky přidal čtvrtý gól. V 64. min. po dalším závaru před brankou Marily Kaczko skóroval popáté. V deseti hrající hosté (v 56. min. byl vyloučen Gazmend za urážku rozhodčího) se dostali definitivně na kolena. Hosté už se do konce zápasu nezmohli na kloudnou akci a domácí zavřšili skóre v 81. min. Košíkem.
Rozhodčí Šifalda, 110 diváků, ŽK 2:3 (Kováčik, Košík – Málek, Horváth, Rezek), ČK 0:1 (56. Gazmend). Prachatice: Hrubý – Lašák, Tobiáš, Legdan, Koršala (67. Bednár) – Babka (46. Kaczko) – Janoušek, Frnoch, Beránek (69. Slípka) – Košík, Kováčik. (pa)

HOŘOVICKO – STRAKONICE 1:0 (0:0) – Hosté odehráli smolné utkání. V prvním poločase hráli aktivně, zahrávali sedm rohových kopů, ale nic z nich nevytěžili. Po přestávce domácí přidali a po sporném rohu dali jediný gól zápasu, když se v 63. min. trefil Bežo. Po inkasovaném gólu přišly strakonické šance. Po narážečce P. Káníka šel sám na branku Benedikt, ale mířil jen do gólmana. Po vyloučení M. Káníka (úder protihráče) Jihočeši i v deseti tlačili, ale gól nedali. Největší možnost skórovat měl Trněný, který šel sám na brankáře, byl stržen, ale domácí hráč dostal pouze žlutou kartu. Sám postižený z následného trestného kopu mířil těsně vedle. V závěru už si domácí i za cenu kouskování hry tři body pohlídali.
ŽK 2:1 (za hosty P. Káník), ČK 0:1 (79. M. Káník). rozhodčí Aubrecht, 100 diváků. Strakonice: Skála – Cibulka, M. Káník, Křivanec, Hajdušek – Trněný, Šafránek (46. Hovorka), Benedikt, Horejš, P. Káník – Kaňák. (kou)

MILEVSKO – BENEŠOV 0:3 (0:2) – Hosté dali hned v 1. min. úvodní gól Chomátem z penalty, kterou k překvapení všech přítomných našídil sudí po kontaktu hráčů v pokutovém území. Poté se domácí snažili vývoj zápasu otočit. V 10. min. po centru Kosobuda Sokolt přehlavičkoval hostující branku a podobně dopadl i o deset minut později. Své šance ale Milevští nedokázali využít. Naopak ve 33. min. po rychlém protiútoku hostí se do šestnáctky probojoval důrazný Žák a tvrdou střelou pod břevno nedal brankáři Pavlu Janouchovi šanci. Ve 35. min. předvedli hosté opět rychlý protiútok a po střele Pryknera šel míč těsně vedle branky. Ve 43. mim. si domácí vypracovali největší šanci první půle, Petr Janouch obešel i brankáře, leč do prázdné branky zblokovali obránci. V 57. min. Kosobud vypíchl ve vápně míč soupeři a rozhodčí Maryška na pokyn pomezního odpískal další nečekanou penaltu, kterou proměnil opět Chomát. V 59. min. po tretném kopu Petra Janoucha domácí vstřelili Kodadem gól, ale opět zaúřadoval pomezní rozhodčí, který odmával ofsajd. Domácí kapitán Petr Janouch proti verdiktu protestoval a byl vyloučen. Štěpánův trestný kop minul domácí branku a pak už se zápas jenom dohrával.
ŽK 2:1, ČK 1:0 (60. Petr Janouch). rozhodčí Maryška, 140 diváků. Milevsko: Pavel Janouch – Kosobud, Kodad, Pacovský, Zach (46. Havel) – Petr Janouch, Suchan (69. Komárek), Kuchař, Masopust – Nohava, Sokolt (83. Barda). (muž)

OSTATNÍ: Admira Praha -Vltavín 4:0 (2:0), Klatovy-Vejprnice 2:1 (1:1), Domažlice-Tachov 3:1 (1:1), Příbram B-Meteor Praha 4:1 (2:1).