Dynamo dor. – Strakonice 2:2 (0:2) – V první půli se hrál vyrovnaný fotbal, dorostenci českobudějovického Dynama byli ale o něco fotbalovější.
První šance utkání se zrodila v 17. minutě, ale Hadraba mířil z pravé strany těsně vedle tyče. O devět minut později mohl skórovat českobudějovický Sajtl, ale Skála jeho hlavičku zneškodnil.

Ve 25. minutě padla první branka utkání, když se přesně z přímého kopu trefil Patrik Káník – 0:1. Ve 40. minutě byl faulován v pokutovém území Hadraba a penaltu Hanzlík s přehledem proměnil.

Ve druhé půli úřadoval na hřišti tým z jihočeské metropole a po zásluze srovnal na 2:2. Strakoničtí mohli děkovat ještě střídajícímu gólmanu Věnečkovi za to, že je několikrát podržel. „Pro nás je výsledek cenný v tom, že jsme prohrávali o dvě branky. Ve druhé půli se opět ukázala naše bolest – neproměňování šancí,“ uvedl kouč dorostenců Zdeněk Procházka.

Branky: 55. Smolen, 73. Hojdar – 32. P. Káník , 39. Hanzlík. Rozhodčí Linhart. Sestava Dynama: Varyš – Kecskéš, Šimánek, Holub, Sláma, Smolen, Repa, Bujnovský, Novák, Příhoda, Babouček. Střídali Svoboda, Marhoun, Sajtl, Hojdar a Hulík.