Hlavně domácí mladíci hráli bez zábran, dobře kombinovali a díky Příhodově pohotovosti vedli po necelé hodině hry 2:0. První gól dal Příhoda ve 33. min., kdy poslal odražený míč zblízka nezadržitelně do šibenice. Předcházela povedená spolupráce Pouzara a Tischlera, po jehož centru Rakovan v pádu hlavičkoval pod břevno, Ticháček sice konečky prstů míč vyškrábl na roh, po jeho rozehrání ale Příhoda skóroval. Dvě minuty nato po Příhodově centru pálil z voleje Rakovan, trefil ale jen Ticháčka. Ve 38. a 40. min. hlavičkoval Kučera po centrech Trněného a Tischlera nad.

Když v úvodu druhé půle po Pickově rohu míč propadl až k Příhodovi, jenž i svou druhou šanci v duelu chladnokrevně zužitkoval, zdálo se být rozhodnuto.

Tím spíš, když v 56. min. míč po střele s chutí hrajícího Příhody jen lízl tyčku. Jenže závěr jasného zápasu domácí mladíci nezvládli a po dvou chybách poblíž branky Bauer a Navrátil dvěma góly za čtyři minuty srovnali na 2:2…

„Domácí sice byli po většinu času lepší, bod jistoty ale je pro nás zlatý,“ zářil plzeňský kouč Jiří Skála. „Za stavu 2:0 jsme si všichni mysleli, že už je vše jasné, nakonec jsme ale bod vlastními chybami soupeři darovali,“ litoval Musilův asistent Jiří Lerch.

Branky: 33. a 53. Příhoda - 82. Bauer, 86. Navrátil. ŽK: Trantina (Plzeň). Diváci: 120. Rozhodčí: Slavíček - Pilný, Řezáč.
Dynamo B: Vršecký - Trněný, Bakala, Bambule, Ryšánek - Pouzar, Tischler, Rakovan, Picka - Kučera, Příhoda (80. Mašek).