Hlavně v první půli se domácí ani s několika ligovými pendly nedokázali proti vysunuté obraně hostí prosadit, a tak Kykala v brance zkoušeli zaskočit jen střelami zdálky, ty ale k úspěchu nevedly (v 8. minutě po Stráského centru Mašátovu voleji chyběla razance, ve 26. min. Dobalovu tvrdou střelu Kykal vyškrábl na roh a dvě minuty nato Mašátova pumelice o dva metry minula tyčku).


Po změně stran budějovičtí mladíci přidali na důrazu a málem hned ve 46. minutě dal střídající Plichta po Kykalově chybě gól, stoper Strasmeier ale stačil míč ukopnout na roh. Krátce nato Dobal po Mašátově centru hlavičkoval nad břevno, v 70. min. po akci aktivního Dobala neuspěl v čisté pozici ani Tischler, jenž by pro svůj střelecký pokus zřejmě potřeboval ragbyovou branku… Ke gólům ale stálý tlak Dynama přece jen vedl: v 80. minutě se pohotově trefil Dobal a minutu před koncem pečetil po Leštinově úniku a jeho ideálním centru střídající Lesňák. „Už v týdnu jsem cítil, že kluci moc chtějí uspět. Jsem rád, že se to povedlo,“ pochvaloval si trenér Karel Musil.


Branky: 80. Dobal, 89. Lesňák. Diváci: 180.

Rozhodčí: Šedivka – Tereba, Kubr.

Dynamo B: Vršecký – Leština, Mácha, Švehla, Pravda – Dobal, Mašát, Tischler (80. Lesňák), Rehák – Stráský (46. Plichta), Ondrášek (41. Picka).