V prvním poločase domácí fotbalisté měli více hry. Králodvorští kombinovali po zemi a divákům nabídli několik pohledných akcí. Po jedné z nich v 15. minutě Zajac přihrál v šestnáctce Trantinovi, který z osmi metrů prostřelil Pešulu. I nadále byli domácí aktivnější, ale další šance gólem neskončily. Budějovičtí mladíci se k ohrožení domácí branky dostávali jen sporadicky, přesto se dočkali vyrovnání – po půlhodině hry zamířil Dobal z trestného kopu parádní střelou přesně do šibenice.

Po změně stran se hra vyrovnala a naopak postupně začali přebírat otěže utkání do svých rukou svěřenci trenéra Jiřího Juráska. Do šance se ale nedostali. V závěrečné desetiminutovce se domácí Králův Dvůr tlačil do útoku a v 89. minutě se dostali cábelíci do vedení, když se Kyklhorn parádně trefil z trestného kopu. Jenže domácí radost měla jepičí život. O minutu později totiž hosté zahrávali roh a na přední tyči se hlavou prosadil důrazný Bambule, který zajistil dělbu bodů.

„Řekl bych, že bod byl zasloužený,“ poznamenal po zápase Jursákův asistent Ladislav Bernát, jenž hráče chválil za to, že je ani gól minutu před koncem nesrazil do kolen. „Mašát v nastaveném čase kopal roh a Bambule hlavou vyrovnal. Nadělil si tak docela pěkný dárek ke svým dvacátinám,“ dodal Bernát.

Branky: 15. Trantina, 89. Kyklhorn – 29. Dobal, 90. Bambule. Rozhodčí: Rožec – Král, Kapoun. ŽK: Zajac, Bureš, Kyklhorn, Petr (vše Kr. Dvůr). Diváci: 500.

Dynamo B: Pešula – Tischler, Novák, Bambule, Kalášek – Pouzar (70. Pliška), Dobal, Mašát, Jasanský – Kučera (46. Timm), Nekvinda (80. Plichta).