Trošku ho mrzelo, že z celé řady šancí jeho tým využil až tu úplně poslední. „Aspoň ta radost byla větší,“ vzal to ale s nadhledem. „Je vidět, že našim mladým hráčům zkušenosti v koncovce ještě chybějí,“ přemítal a dodal, že v začátku sezony hráči se svými šancemi nakládali laxně a že tudíž asi štěstíčko urazili.


Trenér Musil už v první půli posílil útok posunem Mezlíka dopředu, do druhé půle přišel Ondrášek a v závěru ještě Kučera. Se třemi útočníky tlak juniorky gradoval a vyústil ve vítězný gól. „Dařilo se nám využívat obou krajů, výborně se prosazoval Jasanský,“ ocenil Musil. Chválil i zadáky: „Křížek jako vždy byl oporou, svou zkušeností nám hodně pomohl Peroutka.“


Zítra se mladíci Dynama na Složišti od 10.15 střetnou s nováčkem soutěže Hlavicí. „Ve středu Hlavice vyhrála s Pískem, nemůžeme ji podcenit,“ zdůrazňuje kouč B–týmu Dynama, jenž bude mít k dispozici čtyři pendly (Zajac, Dobal, Riegel, Ondrášek). „Rádi bychom středeční výhru potvrdili a po menší sérii bodových ztrát se posunuli do bezpečí,“ uzavřel Musil.


Na cizí hřiště
Zbylí dva jihočeští účastníci III. ligy se představí o víkendu na hřištích svých soupeřů: Písek zítra v Náchodě, Sezimovo Ústí v neděli v Králově Dvoře (oba duely od 16.30).