Nový kouč českobudějovických fotbalistů Jan Kmoch si úvodní část přípravy pochvaluje. „Mužstvo zatím šlape výborně. Všichni se snaží a v početné konkurenci bojují o místo v týmu,“ uvedl pro webové stránky budějovického klubu.

Široký kádr

V tomto týdnu hráči Dynama absolvovali testy na Fakultě tělovýchovy a sportu v Praze, které trenérům ukázaly, jak jednotliví hráči na tom po kondiční stránce jsou.

Herní test čeká Kmochovy svěřence dnes. „Máme hodně široký kádr, proto jsem možnost hrát turnaje uvítal,“ řekl hned po příchodu pro náš list nový kouč Dynama. „Turnaje, kde se hrají vždy dva zápasy, jsou pro nás v této době ideální. Vždy bude hrát jedno mužstvo jeden zápas a druhé mužstvo druhý zápas,“ dodal.

Jak Dynamo, tak i Viktorka představí dnes i možné posily: Žižkov naposled dojednal příchod zkušeného Patrika Gedeona (33 let), jenž v lize za Blšany, Slavii a Most ve 191 zápasech nastřílel 18 branek.

Na duely s ligisty se těší i hráči místního mužstva: „Pro naše hráče je to velká událost, a přestože si žádné velké oči neděláme, všichni se na zápasy s oddíly tak zvučných jmen moc těší,“ ujistil včera milevský kouč František Vavroch.