Začátek je v 17 hodin a výtěžek z celé akce půjde na onkohematologii dětského oddělení českobudějovické nemocnice.

Na zeleném trávníku se bude prohánět skutečná přehlídka hvězdných osobností. Účast přislíbili herci Jiří Mádl a Martin Písařík, vítězové SuperStar Zbyněk Drda a Vlasta Horváth, fotbalisté Tomáš Řepka, Jiří Kladrubský, Martin Latka, Erich Brabec, Martin Vozábal, František Cipro, Karel Vácha, Jiří Povišer a Ivan Hašek, sportovní komentátoři Robert Záruba a Jaromír Bosák, hokejisté Jan Marek, Dušan Salfický, Jan Chábera, David Výborný, Petr Ton, Jan Hanzlík, František Ptáček, Radek Dvořák, bratři Milan a Zbyněk Michálkové, Martin Hanzal, Jiří Novotný a Filip Novák i herec Ivan Trojan.

Na autogramiádu, která na fotbalový zápas naváže, dorazí také herečky Tereza Voříšková a Eliška Křenková, miss Michaela Wostlová či moderátorky Lejla Abbasová a Eva Aichmajerová. O přestávce zazpívají účastnice soutěže X–Factor Martina Pártlová a Pavlína Ďuriačová.

Vstupné činí třicet korun, vstupenky budou slosovatelné a vítěz získá víkendové zapůjčení luxusního vozu Mercedes – Benz třídy C.

Organizátory skutečně hvězdné charitativní exhibice je pětice mladíků: bratři Jiří a Jan Mádlové, Michal Klátil, Michal Mládek a Radek Bartuška. Ti pro diváky připravili ještě několik překvapení. „Pivo bude za pět korun a pro zájemce bude od patnácti hodin od McDonald´s na Strakonické ulici zdarma jezdit autobusová kyvadlová doprava,“ říká za organizátory Michal Klátil, jinak stále se lepšící fotbalový rozhodčí, jenž bude také páteční exhibiční duel řídit.

Bližší informace o akci na www.exhibice.cz.