Mladé – Frymburk 2:1 (0:0) – V první půli hrál vyrovnaný zápas a do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Ten vydržel až do 65. minuty, kdy Kolda pěknou ranou z vápna poslal domácí do vedení. Za deset minut ale bylo po krásné akci hostů srovnáno. Přesný centr Matuše našel na zadní tyči nabíhajícího kanonýra Micáka, který hlavou dal na 1:1. Jenomže v hektickém závěru byl nejprve hostům po druhé žluté vyloučen Michal a domácí pak v nastavení rozhodli. U rohového praporku vybojoval míč Tondr, po následném centru Zieglera do vápna Salzer neuhlídal Prince, jenž zblízka zajistil domácím utěšenou střelou všechny body – 2:1.


„Jednou to přijít muselo a je určitě lepší, že se prohrálo v Mladém, než kdybychom ztratili v dalších dvou duelech doma,“ řekl trenér Jan Berit.
Mládský kouč Karel Tondr výkon svého týmu ocenil. „Bylo vidět, že kluci chtějí odčinit prohru ze Čtyráku, a to se jim podařilo. Frymburk hrál výborně, důraz ale chvílemi až přeháněl. Po likvidačním zákroku musel už v první půli odstoupit náš gólman Švarc, rekonvalescent Kolafa ho naštěstí perfektně zastoupil a chytili i tutovku kanonýru Andrejcovi. Hráči bojovali až do konce a nádherný Princův vítězný gól byl pro ně zaslouženou odměnou,“ uvedl Tondr.