Diváci se mohou těšit na celou přehlídku osobností. Účast totiž přislíbili herci Jiří Mádl a Martin Písařík, vítězové SuperStar Zbyněk Drda a Vlasta Horváth, fotbalisté Tomáš Řepka, Jiří Kladrubský, Martin Latka, Erich Brabec, Martin Vozábal, František Cipro, Karel Vácha, Jiří Povišer a Ivan Hašek, sportovní komentátoři Robert Záruba a Jaromír Bosák, hokejisté Jan Marek, Dušan Salfický, Jan Chábera, Radek Dvořák (zúčastní se pouze autogramiády), bratři Milan a Zbyněk Michálkové, Martin Hanzal, Jiří Novotný, František Mrázek, Filip Novák, jako host trenér Sparty Marian Jelínek i herec Ivan Trojan. Z původní sestavy se omluvili pouze hokejisté pražské Sparty na čele s Davidem Výborným. Přesto bude mít duel hvězdné obsazení.

Na autogramiádu, která na fotbalový zápas naváže, dorazí také herečky Tereza Voříšková a Eliška Křenková, miss Michaela Wostlová či moderátorky Lejla Abbasová a Eva Aichmajerová. O přestávce zazpívají účastnice soutěže X–Factor Martina Pártlová a Pavlína Ďuriačová.

Vstupné činí třicet korun, vstupenky budou slosovatelné a vítěz získá víkendové zapůjčení luxusního vozu Mercedes – Benz třídy C. Pro diváky bude pivo za pouhých pět korun a od patnácti hodin bude od McDonald´s na Strakonické ulici zdarma jezdit autobusová kyvadlová doprava,“ říká za organizátory Michal Klátil.

Bližší informace o akci na www.exhibice.cz.