TÁBOR – J. HRADEC 2:3 (1:0, 1:1, 0:2) – Hosté vyhráli v derby zaslouženě. Nebyli výrazně lepším týmem, ale vydrželi bruslit ve vysokém tempu po celých šedesát minut, zatímco domácí působili unaveným dojmem. V závěru rozhodl o vítězství hostí Mazanec. Branky: 20. Kupec (Zíb), 26. Ficek (Květoň) - 26. Mazanec (Zykin), 44. Mazanec (Fiedler), 58. Mazanec (Zykin), vyl. 4:9 (navíc dom. Suchánek a host. Černý 10 min.), využití 0:0, rozhodčí Poskočil – Frodl, Komárek, 1050 diváků. (paš)

MILEVSKO – MĚLNÍK 3:6 (1:0, 1:1, 1:5) – Po dvě třetiny byli domácí jednoznačně lepší, ale neproměnili vyložené šance, nebo je vychytal výborný Hanousek v brance hostí. Přesto se Milevští ujali vedení a do poslední třetiny nastoupili s cílem vítězství potvrdit. Hostím se ale povedl totální obrat, když po hrubých chybách v obraně Milevska vstřelili kontaktní branky a domácím uštědřili pro ně až příliš krutou porážku. Branky: 17. Hamerle (Šulčík, Šperger), 40. Krejčí (Žlůva), 50. Bělka (Štych) - 31. Příhoda (David), 45. Jakgš (Vrzal), 47. Ambrož (Jakgš), 52. Jakgš, 55. M. Kala (R. Kala), 60. R. Kala (Jakgš). Vyl. 1:6, využití 1:0, rozhodčí Svátek – Ledinský, Sekula. 500 diváků. (pv)

PÍSEK – NYMBURK 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) – Impozantní nástup domácích korunoval již ve 2. min. vedoucím gólem Bláha. V 8. min. zvýšil Míka na 2:0 a tento stav se do konce třetiny nezměnil. Ve druhé části hry domácí nevyužili dvě přesilové hry a hosté z ojedinělého protiútoku snížili. V poslední třetině domácí doslova vydřeli zaslouženého vítězství. Do prázdné branky soupeře pečetil jejich vítězství Kica. Branky: 2. Bláha, 8. Kica (Pitel, Míka), 60. Kica (Míka) - 38. Kratzer (Šafář, Jágr). Rozhodčí P. Würthelrle – Andrejsek, Podradský, 460 diváků, vyloučení 6:8, využití 0:0. (sm)