Do šance se sice dostali až ve 38. min., kdy si na Příhodovu uličku naběhl Adamec, obhodil si beka, střela levačkou ale postrádala razanci. Právě Adamec, jenž se vrátil z testů z Rigy, byl do přestávky hodně aktivní, obě jeho technické střely z přímých kopů však brankář Norek stačil vytěsnit od tyče na roh.

Obrovskou možnost dát gól měl hned v nástupu do druhé půle po Pickově rohu Dobal, míč však skončil jen na břevně. V 62. min. nečekaně udeřili hosté: za beky si zaběhl Mešanovič, domácí lavička marně reklamovala ofsajd, a přestože Vršecký si na míč sáhl, gólu nezabránil. Pět minut nato znovu Mešanovič oklamal Trněného a parádní střelou do šibenice pečetil na 0:2.

„Naše hra ve druhé půli pro mne byla velkým rozčarováním,“ netajil se svým zklamáním trenér Karel Musil. „Zlomil nás první gól, který byl dle mého soudu dost sporný.“

Branky: 61. a 66. Mešanovič. ŽK: Pouzar, Mašek, Adamec – Kuželka, Kulhánek. ČK: 82. Pouzar. Diváci: 150. Rozhodčí: Mareš – Vnuk, Kramlová. Dynamo B: Vršecký - Trněný, Tischler, Šmíd, Picka – Pouzar, Příhoda, Dobal (65. Rakovan), Mašek (82. Nitrianský) – Adamec, Ondrášek (65. Kaňák).