„Na prvním tréninku se nás sešlo pětadvacet,“ chválil si trenér Karel Musil, jenž na srazu postrádal jen Vršeckého, Máchu a Dobala, kteří se připravují s prvoligovým áčkem. „Chyběli i Pešule a Pliška, kteří doléčují svá zranění ze závěru soutěže,“ sděluje kouč B–týmu Dynama.

„Mužstvo zase omládlo,“ s úsměvem Musil zmiňuje příchod spousty dalších mladých hráčů z dorostu. „Nitrianský, Bambule, Nohava, Nekvinda, Novák, Nedvěd, Svoboda, Kučera a Bakala,“ jmenuje kouč juniorky. „Snad jsem na někoho nezapomněl,“ dodává.

Jediné změny se rýsují v brance. „Na zkoušku přichází Tomko z Libiše a z hostování z Vlašimi se vrací Jakub Skála,“ informuje Musil.

Už tuto sobotu čeká Musilovy mladíky premiérové přípravné utkání. „Dopoledne se v Xaverově střetneme s prvoligovým Žižkovem,“ potvrzuje Karel Musil, jenž těžkého soupeře na úvod uvítal. „Taková prověrka ukáže spoustu důležitých věcí,“ vyzdvihuje trenér Musil, jenž sice první fázi přípravy zaměří hlavně na kondici, tu však je dle jeho soudu třeba prokazovat i herní formou.