Domácí mladíci totiž na rezervu Boleslavi vletěli jako velká voda a už v páté minutě se dočkali za svou aktivitu odměny: Ondrášek zblokoval Martínkův odkop a přímočaře si to namířil do velkého vápna hostí, kde ho budějovický odchovanec ve snaze předchozí zaváhání podsekl a z nařízené penalty Žižka nekompromisně otevřřel skóre. „Vím, že Martínek je trochu pomalejší, proto jsem se snažil dostat ve vápně před něj. On mě ze strany sundal, podle mne jasná penalta,“ krčil rameny mladý útočník Dynama

I po prvním gólu domácí pokračovali v náporu a měli i další šance. V 7. min. po Rakovanově rohu zkusil zpoza vápna střelu z voleje Jasanský, míč trefil dobře, Šedovu branku však přestřelil. Minutu nato zakončil pěknou kombinační akci Ondrášek střelou vedle. V 11. min. už Žižka mířil po rozehraném trestném kopu přesně i patřičně razatntně, Šeda ale stačil jeho pumelici vyboxovat. Ještě do přestávky přesto mladíci Dynama přidali druhý gól: Riegel vymyslel báječný oblouček za obranu hostí, smolař zápasu Martínek podklouzl a osamocený Ondrášek nabídnutou možností nepohrdl – 2:0. A mohlo být pro hosty i hůř, tvrdou střelu Mašáta, jemuž míč ideálně přiťukl Riegel, ale Šeda robinzonádou skvěle zlikvidoval.

Také ve druhé půli, do které Boleslav poslala i exreprezentanta Holuba, měli domácí více ze hry, do obrovské šance se ale jako první dostali po hodině hry hosté, Mašanský však z čisté pozice netrefil odkrytou Křížkovu branku. V 70. min. po Tischlerově výborném centru mohl výhru Dynama zpečetit střídající Dobal, míč ale stihl trefit jen slabě špičkou kopačky. Dvě minuty nato po pěkné Dobalově akci Mašát výborně vypálil, i tentokráte ale byl Šeda u tyče včas. Minutu před koncem se dočkali hosté, když po Holubově narážečce zblízka snížil Mašanský. Ani to ale trenéru Karlu Musilovi náladu nepokazilo: „Vyhráli jsme zcela zaslouženě a potvrdili poslední úspěšné výsledky,“ pochvaloval si kouč juniorky.

Branky: 4. Žižka, 30. Ondrášek – 89. Mašanský. ŽK: Rakovan - Svoboda. Diváci: 120. Rozhodčí: Jedlička - Šifalda, Ipser.
Dynamo B: Křížek – Riegel, Žižka, Novák, Picka – Rakovan (75. Kučera), Skopalík, Tischler (87. Zajac), Jasanský (63. Dobal) – Ondrášek, Mašát.