A dle zpráv z Jablonce přišli o body svěřenci trenéra Karla Musila zcela zbytečně. „V zápase jsme měli hlavně do přestávky celou řadu šancí, bohužel žádnou z nich jsme neproměnili,“ litoval Musilův asistent Ladislav Bernát a dodal, že vedle neproměněných možností (po dvou velkých měli Příhoda a Rakovan) trefil po trestném kopu Mácha hlavou břevno a poté Ondrášek též hlavou po centru Kovaříka mířil do tyče…

„Prohospodařili jsme první půli a ve druhém poločase, který už byl přece jen vyrovnanější, jsme naopak jediný gól zápasu sami inkasovali: Zajac na útočné půlce ztratil míč a Procházka brejk zakončil střelou po zemi k tyči,“ líčil Bernát. V 76. min. domácí mohli přidat i druhý gól, když po Máchově faulu ve vápně kopali penaltu, brankář Vršecký ale střelu k tyči chytil. „Mácha po zranění hrál poprvé, ale dostal čtvrtou žlutou kartu, a tak v sobotu doma s vedoucí Vlašimi bude zase chybět,“ dodal Bernát.

Branky: 78. Procházka. ŽK: Rakovan, Kalášek, Mácha (vše ČB). Rozhodčí: Pešek - Aubrecht, Pařík. Diváci: 100.

Dynamo B: Vršecký - Peroutka, Novák (46. Kalášek, 82. Kučera), Mácha, Picka – Rakovan, Příhoda (70. Zajac), Tischler, Mácha, Mašát, Kovařík – Ondrášek.