Svou spokojeností se po zápase netajil ani trenér Zdeněk Staroba. „Výborné přípravné utkání,“ liboval si. „Až na Šáchu, jenž měl volno, jsme vyzkoušeli všechny hráče. Nikomu se nic nestalo, zápas rozhodně splnil účel. V první půli jsme byli lepší my, ve druhé soupeř, remíza je tudíž zasloužená,“ usoudil.

Na druhé straně hřiště plná spokojenost už nebyla. Hlavně první půle se trenéru Karlu Musilovi nelíbila. „Nedokázali jsme podržet míč a přihrát si, byli jsme statičtí. Ani přístup hráčů se mi nelíbil, až jsem měl pocit, že to někteří hráči pojali tak, jako by jeli do Písku na výlet a podívat se na památky,“ soptil.

„Druhá půle už byla lepší, začali jsme víc běhat, využívali křídelní prostory a zlepšili se i v zakončení,“ přece jen pár kladů našel.

Vyrovnání zařídil Stráský po svém typicky přímočarém úniku. „Byl přeřazen k nám a Ondrášek šel do áčka,“ zdůvodnil rošádu obou mladíků trenér juniorky.

JAK NASTOUPILI?


Písek: Poplštejn (46. Kučera ) - Brozman (46. Hála), Caban, Marek, Pravda (46. Pastyrik) - Cimerman, Komárek (46. Pšenička), Kosobud (46. Legdan), Linhart (46. Beránek) - Zušťák (46. Červenka), Malý (46. Hanzlík).

Dynamo B: Skála (46. Vršecký ) - Trněný (46. Nitrianský), Pivoňka, Novák (46. Tischler), Ryšánek (46. Picka) - Svoboda (46. Bakala), Příhoda (46. Pouzar), Nedvěd (46. Rakovan), Nohava (46. Mašek) - Nekvinda (46. Stráský), Kučera (46. Kaňák). Rozhodčí: P. Šafránek.