I proto diváci viděli kvalitní fotbal s řadou pěkných akcí i brankových příležitostí, góly ale stříleli jen hosté.

„Ačkoli jsme v průměru byli tak o rok starší, v koncovce se projevila větší zkušenost hráčů Plzně,“ usoudil zklamaný trenér Karel Musil.

Jeho svěřenci byli skoro celou úvodní hodinu lepším mužstvem, a přestože první velkou šanci měl hned v úvodní minutě hostující Staněk, blíže ke gólu byli domácí. Už ve 3. minutě se řítil zprava sám na bránu Stráský, jeho dělovka však skončila metr nad břevnem, v 11. min. Riegel zblízka hlavičkoval jen do brankáře Ticháčka, ve 36. minutě Mašát z trestného kopu krásně obstřelil zeď, míč však jen orazítkoval tyč Ticháčkovy branky, tři minuty nato po Jasanského centru Ondrášek vyhrál ve vápně osobní souboj s Lecjaksem, z voleje sice Ticháčka přeloboval, míč ale o chloupek opuštěnou branku hostí přelétl.

Gól domácí nedali ani v nástupu do druhé půle (po Rakovanově rohu výborný Ticháček vyrazil Mašátovu hlavičku nad břevno), a tak z čista jasna udeřili naopak hosté: v 53. min. si míč po dlouhém Šimlově centru zpracoval na prsou Rodrigues a podél vybíhající Křížka dal na 0:1.

„První gól rozhodl o výsledku,“ konstatoval plzeňský kouč Karel Krejčí. „Do té doby byli domácí lepší, nás ale podržel Ticháček,“ vyzdvihl výkon gólmana svého týmu. Ten se zaskvěl i v 65. min., kdy po Pickově krásném centru Ondrášek v plném běhu míč hlavou i přesně umístil, Ticháček ale zázračně míč vyrazil.

V těchto fázích už se ale domácí spíše trápili a hosté dohrávali v pohodě. Měli navíc i potřebné štěstí: v 73. min. byl po Jasanského centru a Schonově přesné hlavičce i Ticháček bezmocný, míč ale odkrytou branku minul. „Mít šest tutovek a nedat gól, to nemůžeme vyhrát,“ bědoval Musil.

To hosté byli v koncovce daleko produktivnější: v 80. minutě sebral Petržela míč otálejícímu Pickovi a Krbeček zblízka vítězství svého týmu druhým gólem zpečetil.

Dynamo ČB B – Viktoria Plzeň 0:2 (0:0)

Branky: 53. Rodrigues, 80. Krbeček. ŽK: Stráský, Tischler, Ondrášek. Diváci: 100. Rozhodčí: Bohatý – Pážik, Langer.

Dynamo ČB B: Křížek - Tischler (81. Kučera), Mácha, Riegel, Picka - Příhoda (46. Rakovan), Mašát, Dobal, Jasanský - Ondrášek, Stráský (65. Schön).