Před týdnem svěřenci trenéra Karla Musila cestovali do Chebu zbytečně, nepřízeň počasí sehrání zápasu zabránila. „Hrát se nedalo, o tom není pochyb. Škoda jen, že regule neumožňují v tak mimořádném případě soupeře uvědomit dopředu, že se musí čekat na rozhodčí. My tak zbytečně zabili celý den,“ lituje Musil. Zápas se bude opakovat příští neděli na umělce ve Frant. Lázních.


„To bude za týden, teď nás ale čeká doma Příbram,“ myslí trenér juniorky Dynama na zítřejší duel s rezervou Marily. „Soupeře známe, stejně tak on nás,“ konstatuje Musil, jenž by měl mít k dispozici všechny své hráče. „Až na Picku, který je po atroskopii kolena.“


Mladíci Dynama by měli zítra ráno na Příbram vyběhnout vzadu s osvědčenou obrannou čtveřicí Leština, Švehla, Mácha, Pravda, v záloze i v útoku nastoupí i pendlové z áčka. „V útoku na přání trenéra Straky začne dvojice Renen – Stráský, v záloze se objeví i Jungr a Mašát,“ upřesňuje trenér Musil.
„Po prohře s béčkem Sparty se chceme s našimi fanoušky rozloučit vítězstvím,“ ujišťuje kouč B–týmu Dynama, jenž týmu dal za úkol vybojovat ve zbývajících dvou kolech minimálně čtyři body. „S Příbramí tudíž vyhrát a v Chebu bod,“ má jasno Karel Musil

Mezi sebou

V I. lize je o víkendu kvůli kvalifikačnímu utkání se Slovenskem o účast v ME volný termín, trenér Dynama František Straka však podobně jako v polovině října, kdy čeští fotbalisté hráli v Německu, svým svěřencům volno nedal.


„Jsme v plné sezoně, a proto týdenní zápasový rytmus měnit nebudeme,“ zdůvodnil trenér Dynama, proč se pro tréninkové utkání rozhodl. „Zahrajeme si mezi sebou,“ naznačil, že pro své hráče chystá podobné modelované utkání, jaké hráči širšího kádru odehráli už před měsícem (tehdy hráči základní sestavy nad zbytkem týmu zvítězili 4:1).


Modelovaný zápas, na který mají přístup i fanoušci, začne na Střeleckém ostrově v neděli od 15.00. „Pokud nepřijde nějaká sněhová kalamita,“ vzhlížel ve čtvrtek starostlivě k černým mrakům trenér Straka. „Včera jsme ještě na Složišti trénovali v pohodě, teď už musíme do haly,“ dodal Straka.