Trenér Jiří Klimeš zatím tlak na svou osobu necítí. „Asi nebude nijak hrozivý, každý chápe situaci, v jaké jsme. Samozřejmě záleží na vedení, ale v tuto chvíli nám nezbývá nic jiného než se dát dohromady a vybojovat první body,“ nezabývá se Jiří Klimeš úvahami, zda se pod ním netřese trenérská židle, ale myslí jen na nejbližší zápas.

V sobotu dopoledne se Kamenný Újezd představí ve Čtyřech Dvorech. „Pokud budeme takto pokračovat, ke změnám určitě dojde. Ale do příštího zápasu jde realizační tým i kádr ve stejném složení, v jakém jsme bojovali doposud,“ ujistil hrající manažer K. Újezda Jiří Vaník.

Černý víkend

Růžová situace zřejmě nepanuje ani v béčku Sokola, které pro malý počet hráčů v neděli nedohrálo duel III. třídy v Mladém. Do šaten týmy odcházely za stavu 14:0 pro domácí rezervu! Pro oddíl to byl černý víkend . . .„Nevím, co se stalo, proč nastoupili v takovém stavu, když soutěž přihlásili s tím, že lidí mají dost,“ krčí rameny trenér A – mužstva Klimeš. Sám měl v utkání I. A s Protivínem (0:1) hráčů dostatek. „Na lavici seděli tři na střídání. S tím, že do hry zasáhl i manažer Vaník. V počtu problém není, spíš v kvalitě. Bohužel se projevuje, že hráči, kteří mají zraněné nahradit, nejsou na stejné úrovni jako ti, co nám z toho vypadli,“ přiznává kouč.

Jiřího Vaníka problémy rezervního celku nemile překvapily. „V kádru má dvacet lidí, bohužel na zápas jich jelo jen deset. Kde bylo dalších deset nebo jedenáct hráčů, ví Bůh,“ lomí rukama manažer fotbalistů, jenž ze své funkce musí hned zkraje podzimu řešit nepříjemnosti. „Čeká nás pohovor. Zejména s béčkem, v áčku už nějaká domluva proběhla. Uvidíme, co dál. S áčkem nás teď čekají dva stěžejní zápasy – se Čtyrákem a s Volary. Musíme se polepšit. Pokud v příštích zápasech prohrajeme, vážně hrozí, že nám v tabulce soupeři odskočí, a to by pro nás bylo nebezpečné,“ uzavírá manažer Sokola K. Újezd Jiří Vaník.