Před dvěma týdny nastoupil v přípravném turnaji za Novou Ves – Brloh a hned se mu povedlo vstřelit čtyři branky. Právě dres účastníka okresního přeboru Českokrumlovska oblékal naposled. „Za Novou Ves jsem na podzim odehrál asi pět zápasů a dal v nich sedm branek,“ uvádí rozený útočník Kovařík.

Gólové hody rázně utnulo staré zranění. „Někdy před tři čtvrtě rokem jsem si ještě během mého působení v Bavorovicích přetrhl vazy. Nějakou dobu jsem s tím normálně hrál, ale po těch pěti zápasech za Novou Ves – Brloh jsem přes bolest už nemohl dál,“ rekapituluje Kovařík.

Půl roku bez kopané vyplnil Kovařík odpočinkem, návštěvami fotbalových utkání a diskžokejskou prací.

Protože se k mladému útočníkovi dosud nedostala žádná konkrétní nabídka, začal jednat se svým dosud posledním klubem, který se k němu prý chová nejseriózněji.

Ačkoliv jednání stále probíhají, k dnešnímu dni se Kovaříkovi nejreálněji jeví varinta návratu do Nové Vsi – Brloh. „Jasno bych měl mít asi do čtrnácti dnů,“ přibližuje fotbalista.

„Za Novou Ves – Brloh bych opravdu rád hrál. Je tu skvělá parta, všichni táhnou za jeden provaz, přichází sem můj bývalý trenér z mládežnických týmů

Dynama a navíc zde působí můj kamarád Jirka Anderle,“ vypočítává Kovařík s tím, že kádr Nové Vsi se mu zdá ještě o něco silnější než v minulé sezoně. „Opět tu budou ambice na postup,“ uzavírá Otta Kovařík.

Martin Mls