Ve šlágru kola Milevsko vyhrálo v Kaplici

JIŽNÍ ČECHY - V krajském přeboru fotbalistů porpvé bodovala Hluboká, v očekávaném šlágru Milevsko vyhrálo v Kaplici a upevnilo si vedení v soutěži.

10.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Bavorovice – Přešťovice 4:1 (2:0) – Domácí měli raketový nástup: ve 12. a 14. min. se dvakrát trefil Melichar. Hosté ke konci poločasu sice hrozili, do velké šance se však dostal agilní Melichar, hattrick ale nezavršil. V úvodu druhé půle se po akci Vokurky a Štojdla, zakončené Fojtíkovým volejem, vyznamenal brankář Mára, jenž chytil i další tutovku Antonovi. Hosty zlomilo po hodině hry vyloučení Levory. V 64. min. zvýšil Fojtík z penalty a poté po nezištném přiťuknutí Vokurky pečetil Martiš. V závěru zápasu po Klímově chybě už jen korigoval skóre Schánělec. ŽK 1:4, ČK 0:1 (60. Levora), střely 12:3, mimo 8:7, rohy 9:3, 60 diváků. (smej)

Týn – Čížová 1:1 (1:1) – Olympie se potýká se zraněními a ani v tomto zápase nenastoupila kompletní. Hosté se ujali vedeni v 11. min., když po špatně zahraném ofsajd systému sám před brankářem proměnil Pichlík. Ve 25. min. vyrovnal z trestného kopu krásnou střelou Šonka. Ve 41. min. střílel z voleje Meidl, ale brankář hostí střelu vyrazil. Ve 47. min. střelec Pichlík orazítkoval břevno a odražený míč hlavičkoval do brankáře Brož. Hosté mohli strhnout vedení na svou stranu v 81. min., když po chybě obrany střílel Hora, ale dobře chytající Švejda vyrazil. ŽK 1:2,170 diváků, sudí Janák. (bez)

Tábor – Čkyně 3:0 (1:0) – Domácí měli od začátku převahu, kterou již v 17. min. zužitkoval Šebek. V dalších šancích domácí neměli v koncovce štěstí, nebo jim v cestě stál brankář Rangl. Ve 31. min. mohli hosté po rohu vyrovnat, za překonaným Ramovičem ale míč z prázdné branky vyhlavičkoval Grombíř. Po změně stran po vyložených šancích Fořta a Šebka dal na 2:0 až v 69. min Stoszek a týž hráč v 81. min. z penalty pečetil. V téže minutě šli tři hráči předčasně do kabin, pak se ale už utkání za trvalé převahy domácích v klidu dohrálo. ŽK 2:3, ČK 1:2 (Šebek – Sváta, Tesař), 100 diváků, sudí Pečenka. (sch)

Č. Krumlov – Chýnov 3:2 (1:0) – Domácí začali dobře a již ve 2. min. otevřel skóre křižnou střelou Čábela. Domácí pokračovali v nátlakové hře. Šance Weinharda i Peťuleho ale Fajfrlík kryl. Hosté pak přebrali iniciativu, ale šance si nevytvářeli. Ve druhé půli pokračovali s míčem u nohy Chýnovští a v 53 min. vyrovnali, když Valášek prostřelil z dálky Plachého. Tlak hostů narůstal, ale domácí se v 57. min. opět ujali vedení. Po „ulici“ Boháče střílel přesně Čábela. Chýnov otevřel hru a příležitosti si vytvořili Peťule, výborně hrající Čábela, Benčič nebo Benz. Skóre se měnilo ale až v 87. min., když se trefil dorostenec Špát. Hosté sice ještě v nastavení korigovali Hlinkou, ale Krumlov si výhru vzít nenechal. ŽK 2:0, sudí Hodánek, 150 diváků. (šva)

Olešník – Vodňany 0:2 (0:2) – Domácí měli opět katastrofální vstup do utkání. Nevyvarovali se hrubých chyb a ve 26. min. prohrávali o dvě branky. Nejprve se ve 21. min. trefil po podklouznutí jednoho z domácích stoperů Kaczko a o pět minut později zvýšil po dobře zahraném trestném kopu povedenou hlavičkou Varyš. Důraznější a fotbalovější hosté si výhru do konce utkání pohlídali. ŽK 2:3, 150 diváků, sudí Chlaň. (bar)

Lažiště – Roudné 0:2 (0:1) – Domácí povzbuzeni bodovými zisky v posledních dvou kolech začali sebevědomě. Ale postupem času začali mít navrch hosté a dostali se do vyložených šancí, které postupně zahodili Šafránek, Stejskal a Csavoj. V 31. min. se ale dočkali. Pintér rozehrál trestný kop na Vláska a jeho tečovaná střela skončila v síti. V druhém poločase domácí přidali, ale v 53. min. se hostím povedl rychlý protiútok a Šafránek zvýšil na 0:2. Tento stav vydržel až do konce, přestože na obou stranách bylo ještě několik šancí.
Rozhodčí Hoch , 140 diváků, ŽK 6:2. (la)

Kaplice – Milevsko 1:3 (0:1)
– Domácí první půli prohospodařili a není divu, že po ní prohrávali. Poté, co ve 4. min. domácí Koutský neproměnil stoprocentní šanci, se v 9. min. radovali hosté, když odražený míč se dostal šťastně k Málkovi, jenž zamířil přesně k tyči – 0:1. Ve 21. min. mohl zvýšit Jelen, jenž šel z půlky hřiště sám na branku, pálil však vedle. Na druhé straně se v gólové šanci neprosadil Krůček. Ve druhé půli se domácí zlepšili, hosté ale z precizní defenzivy vyráželi do nebezpečných brejků. Po hodině hry střelu Krůčka hostující Janouch šťastně kolenem vyrazil. V 78. min. hostům vyšel jeden z brejků a po přihrávce Komárka dal Kodad na 0:2. Čtyři minuty nato se podruhé v zápase trefil Málek – 0:3. Domácí se dočkali až v poslední minutě, kdy Koclířův centr usměrnil hlavou Románek. ŽK 5:2, střely 5:6, vedle 11:3, rohy 7:0, 300 diváků, řídil Tupý. (lg)

Dražice – Hluboká 0:1 (0:0) – Domácí byli od začátku lepší. Vytvořili si výraznou převahu, kterou však gólově přes několik šancí nezužitkovali (Vinklář, Novotný). Naopak ve 30. min. po cbybě domácí obrany postupoval sám na brankáře Jankovský, ale také neúspěšně. Ve druhé půli se hra vyrovnala, rozkouskovala a poklesla její úroveň. V 90. min. rozhodl o osudu utkání střelou zpoza vápna Povišer. Rozhodčí Jelínek, ŽK 1:4, 150 diváků. (krá)

10.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 80 Kč

Montážní dělníci ostatních výrobků BALÍCÍ A KOMPLETAČNÍ PRÁCE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Přijmeme pracovníky pro kompletaci tesařských vrutů, vhodné pro ženy i muže. Pracovní doba max. 8 hodin na plný úvazek, na zkrácený 6 h., 1 směna, vhodné pro OZP a OZZ. Práce možná v sedě i ve stoje, v dosahu MHD. Vyžadujeme pečlivost a samostatnost. V případě zájmu zašlete životopis na service@kentingservice.cz nebo si telefonicky sjednejte schůzku na kontaktní osobu -Eiblová J. Nástup možný dle dohody.., Adresa pro osobní jednání: Pekárenská 54 ,. České Budějovice, Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie. Pracoviště: Kenting service s.r.o. - pekárenská, Pekárenská, č.p. 738, 370 04 České Budějovice 4. Informace: Jaroslava Eiblová, +420 608 722 606.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 24 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič nákladního automobilu,nosič kontejnerů,hydraulická ruka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hledáme profesionála na nákladní automobil 15t s nosičem kontejnerů a hydraulickou rukou na dálkové ovládání., Nabízíme zázemí v menší dopravní firmě,výborné platové ohodnocení,zaměstnanecké benefity,možno parkování doma,víkendy volné,telefon.Požadujem řidičský průkaz sk."C",profesní průkaz a chut pracovat v Našem týmu.Stálá práce po Jižních Čechach.. Pracoviště: Robert janák s.r.o., Třešňová, č.p. 217, 373 71 Rudolfov. Informace: Robert Janák, +420 608 860 909.

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 7 500 Kč

Číšníci a servírky DPČ - ČÍŠNÍK/SERVÍRKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 7500 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: Lannova tř. 91/51, České Budějovice, Praxe min. 2 roky, možnost vyslání na pracovní cesty i do dalších poboček v Písku, Táboře a Prachaticích, aktivní znalost anglického jazyka výhodou (komunikace v anglickém jazyce s personálem na pracovišti a se zákazníky při obsluze)., Kontakt telefonicky.. Pracoviště: Praddis spol. s r.o. - lannova tř., Lannova tř., č.p. 91, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Rayamajhi Jitendra, +420 773 986 965.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 20 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič nákladního automobilu-rozvoz piva. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Dobře zavedená firma hledá spolehlivého řidiče pro rozvoz piva po Jihočeském regionu. Požadujeme řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz (možno dodělat), behúhonost, samostatnost, časovou flexibilitu. Nabízíme stabilní práci v menší dopravní firmě, volné víkendy, zaměstnanecké benefity, uchazečům mimo ČB příspěvek na dopravu, možnost profesního růstu. Nástup možný ihned.Smlouva na dobu neurčitou,mzda v čistém,cestovní náhrady,telefon,dovolená dle dohody.. Pracoviště: Robert janák s.r.o. - okružní ul., Okružní, č.p. 665, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Robert Janák, +420 608 860 909.

3

Soutěž o nejoblíbenější provozovnu pro rok 2018

Francouzi se radují z vítězství na MS.
8

Triumf po dvaceti letech. Francouzi přestříleli Chorvaty a jsou mistry světa

OBRAZEM: Historickým centrem Písku kroužili cyklisté

Písek - 4. ročníkem pokračovalo v neděli 15. července atraktivní MTB kritérium Okolo hradeb, kterého se i tentokrát mohly zúčastnit cyklisté všech věkových kategorií. Ti nejmenší zůstali na Velkém náměstí, jezdci od patnácti let výše si pak užívali krásný okruh vedoucí historickým centrem města okořeněný stoupáním od Městské elektrárny k Putimské bráně.