Přešťovice – Kaplice 1:2 (0:1) – Hosté nastoupili s odhodláním co nejdříve rozhodnout. Domácí se aktivním a důrazným hostům přizpůsobili a sehráli vyrovnaný zápas. V 9. minutě Šrámek špatně odkopl míč a z hranice vápna Martin Pulec prostřelil brankáře. Následně přestřelil Záveský a ve 25. min. se ke slovu dostali i domácí, zahrozili Schánělec a Kotrnoch. Po přestávce se do šance dostal kaplický Lukáš Pulec, ale Cibulka zdárně odvrátil. V 72. min. poslal po rohu hostí míč do sítě Kuta. Domácí se po sérii šancí dočkali až v 85. min., kdy Románek upravil na konečných 1:2. ŽK 2:3, 80 diváků, rozhodčí Pečenka. (str)

Hluboká – Milevsko 0:2 (0:1) – Na Hluboké se včera zásluhou obou mužstev hrála výborná kopaná. Domácí začali aktivněji a už ve 12. min. měl velkou šanci Szabó, nic z ní ale nevytěžil. Ve 34. minutě viděl sudí ruku hlubockého Váchy ve vápně a nařídil penaltu, ze které Masopust dostal hosty do vedení. Zbytek poločasu se dohrával v nervózní atmésféře. Hned v úvodu druhé půle kopali hosté druhou penaltu, a to za další ruku ve vápně, tentokráte Jankovského, a Masopust i podruhé mířil přesně. Od této chvíle převzali iniciativu domácí, kteří soupeře zatlačili na jeho polovinu. nejblíž kontaktnímu gólu byl v 70. minutě Dudek, jenž šel sám na bránu, v koncovce však selhal. Aktivitu domácích pak ale zabrzdila červená karta, kterou dostal Adam (2. ŽK). Hosté si poté svůj náskok pohlídali. ŽK 2:3, ČK 1:0 (76. Adam), 140 diváků, pískal Herzog. (vla)

Chýnov – Týn 0:0 – V bojovném zápase celků ze spodní části tabulky gól nepadl, s bodem mohou být spokojenější hosté. První poločas přinesl tlak domácích, ale Chomát hlavičkoval v 32. min. těsně vedle a Mládek ve 40. min. příležitost nevyužil. Druhá půle byla daleko rušnější, hosté se výrazně osmělili a měli dvě čisté šance – v 56. min. Vařil netrefil odkrytou branku a v 67. min. střelu téhož hráče vykopl Krump z čáry. Rozhodnutí měli v 88. min. na kopačkách domácí, ale Mládek po vysunutí Lukáčem nedokázal přesně přihrát zcela volnému Havlovi před prázdnou branku soupeře. Žluté 3:4, rohy 7:3, 230 diváků, rozhodčí Jelínek. (kul)

Čížová – Bavorovice 0:0 – V utkání průměrné úrovně se domácí nedokázali prosadit přes výbornou defenzivu Bavorovic. Největší šanci Čížové v prvním poločase spálil hned v 7. min. Bystrov, jenž z deseti metrů netrefil branku. Hosté svoji šanci zahodili v 21. min. Vokurkou. Ve druhé půli si domácí vynutili převahu, jenže střelecky zklamali. V 79. min. nedal Souhrada penaltu za vyražení míče rukou na brankové čáře hostujícím Melicharem. Bavorovice si za chytrou hru odvezly bod zaslouženě. ŽK 1:2, ČK 0:1 (79. Melichar), 120 diváků, rozhodčí Chlaň.(jev)

Čkyně – Dražice 2:0 (0:0) – Domácí hráči se do svého soupeře od začátku zakousli: dvakrát se hned v úvodu vyznamenal brankář Kvěch proti střelám Kvapila i Šípa. Domácí si celou půli drželi výraznou územní převahu, ale žádná ze šancí gólem neskončila. Hosté hrozili nepříjemnými brejky a z jednoho z nich se za obranu dostal Peclinovský, ani on však neuspěl. Druhý poločas začal mohutným náporem Čkyně a tentokrát přišly i branky. Ve 49. min. Šípova dělovka skončila u pravé Kvěchovy tyče a o tři minuty později do téhož místa se trefil Kuneš hlavou – 2:0. (uhl)

Roudné - Tábor 0:4 (0:2) – Domácí hráči nechali všechny své přednosti, jež je vynesly na čelo tabulky, v šatně, a podle toho se celé utkání odvíjelo. Hostující celek hrál od počátku velmi aktivně a hned v 5. min. šel po chybě domácí obrany do vedení zásluhou Syrovátky. Vyrovnat mohl Csavoj, ale víc šancí měli hosté. Ve 32. min. zvýšil Grombíř – 0:2. Záhy mohl snížit Raab a po přestávce také Nohava. Když pak dal v 65. min. Bozděch na 0:3, bylo definitivně hotovo. Kalich hořkosti si domácí vypili v 88. min. po brance střídajícího Rabiňáka. ŽK 2:2, 120 diváků, řídil Bajčík. (zz)

Vodňany – Č. Krumlov 1:2 (1:1) – Do zápasu vstoupili domácí parádně, když ve 3. min. zahrávali rohový kop a osamocený Moravec nádhernou hlavičkou do šibenice otevřel skóre zápasu. Vodňany byly lepším mužstvem až do 20.min., kdy hosté z ojedinělého protiútoku srovnali Boháčem na 1:1. Největší šanci v zápase měli domácí ve 35. min., kdy Krejčí nezištně přihrál do šance Hrdličkovi, ale jeho střela skončila těsně mimo. V 61. min. se z protiútoku po chybě domácích prosadil Benc a vstřelil rozhodující gól zápasu – 1:2. Domácí se sice snažili výsledek korigovat, ale jejich snaha vyšla naprázdno. ŽK 3:2, 120 diváků, sudí O. Jaroš. (pet)

Olešník – Lažiště 5:0 (2:0) – Utkání, ve kterém na sebe narazila dvě mužstva bojující o záchranu, zvládli lépe domácí. Ti již v 1.min. vedli zásluhou R. Hanouska. V 6. min. to bylo již 2:0, když po faulu na R. Hanouska proměnil pokutový kop Rys. Více ze hry měli do konce první půle hosté, ale kromě nebezpečně zahraného trestného kopu, který zlikvidoval brankář Dvořák, si žádnou brankovou příležitost nevytvořili. Druhý poločas se již hrál v režii domácího mužstva. V 53. min. centroval Turek a na 3:0 zvýšil hlavou Nýdl. V 68. min. po akci nejlepšího hráče Rysa zvýšil na 4:0 Hezoučký, jenž o čtvrt hodiny později dal svou druhou brankou tečku za výsledkem. ŽK 4:1, 150 diváků, rozhodčí Hodánek. (bart)