Kaplice – Roudné 4:2 (2:2) – Kdo přišel, nelitoval, oboustranně útočný fotbal se musel líbit. Domácí šli do vedení už v první minutě Lesňakem, stejný hráč v 16. min. zvýšil. Další šance Kaplice neproměnila a přišel trest – v 32. min. Janků snížil a v 36. min. Prázdný po dvojnásobné teči vyrovnal. V úvodu druhé půle trefil hostující Nohava tyč, ale vedení se znovu ujali domácí, když v 63. min. po centru Martina Pulce hlavou skóroval Lukáš Pulec. Definitivní pojistku přidal v 84. min. po brejku za Kerlova záda Houška. Střely 9:7, mimo 7:7, rohy 5:7, žluté 3:3, 350 diváků, rozhodčí Pípal. (gr)

Vodňany – Chýnov 2:1 (0:1) – Ve velmi průměrném zápasu domácí prohrávali od 13. min., kdy se z přímého kopu trefil Trčka – 0:1. Ve 22. min. se po pěkné rychlé akci dostal do šance domácí Hojdekr, ale místo střely zvolil přihrávku. Po změně stran se obraz hry nezměnil, domácí se snažili vyrovnat, ale jejich snaha končila na hranici šestnáctky. V 67. min. Moravec srovnal na 1:1. V 82. min. nebezpečně hlavičkoval Varyš, ale hostující brankář Fajfrlík se nenechal překvapit. Rozhodnutí přišlo až v nastaveném čase, kdy ve vápně hostující brankář fauloval Hojdekra a nařízený pokutový kop Varyš s přehledem proměnil – 2:1.
Žluté karty 3:5, 60 diváků, rozhodčí Tupý. (pet)

Olešník – Čkyně 5:0 (3:0) – Domácí, kteří nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy, začali velice aktivně a již v 5. min. po centru Hezoučkého si hostující Ketzner srazil míč do brány. Ve 26. min. zvýšil z pokutového kopu A. Pícha. O tři minuty později po centru R. Hanouska upravil J. Pícha již na 3:0. Přesně po hodině hry po ideální přihrávce Hezoučkého vstřelil svůj druhý gól A. Pícha. Vysoké vítězství domácích završil v 85. min. střídající Pekárek. Hosté si během utkání nevytvořili žádnou šanci, a Olešník tak zvítězil zcela zaslouženě.
Žluté karty 4:2. 60 diváků, rozhodčí Chlaň. (bart)

Lažiště – Čížová 4:2 (1:1) – V dramatickém utkání bohatém na branky zachránili domácí všechny body famózním závěrem. Hosté vedli od 30. min. zásluhou pokutového kopu Slezy. Domácím se podařilo ve 40. min. vyrovnat Zimmermannem. V 77. min. ale hosté opět vedli, když se trefil Rybák. Domácím stoprocentně vyšel tah se střídáním – v 80. min. přišel na hříště Wimberský, jenž za 10 vteřin vyrovnal na 2:2. Tím nastartoval zmíněný výtečný závěr domácích, kteří se v 87. min. Tesárkem a v 89. min. Zimmermannem postarali o dokonalý obrat.
Žluté karty 2:1, 50 díváků, rozhodčí Tůma. (laz)

Č. Krumlov – Hluboká 5:0 (2:0) – Českokrumlovští uštědřili Hluboké druhý debakl, když k podzimní čtyřce přidali ´bůra´. Hostům nic nedovolili a již v desáté minutě potvrdili, kdo je pánem na hřišti, když Zvěřina otevřel skóre. Druhý gól připojil agilní Boháč. Převahu domácích zvýraznilo těsně před odchodem do kabin vyloučení hlubockého kapitána Váchy. V 51. minutě se po přihrávce O. Svobody již nemýlil Špát - 3:0. Zbývající dvě branky nesly rukopis výtečného Floringa, který dvěma uličkami dal vyniknout Zvěřinovi a Weinhardovi.
Žluté karty 0:2, ČK 0:1, diváků 120, rozhodčí Bajčík. (fl)

Tábor – Přešťovice 1:4 (1:0)
– Před nejslabší návštěvou, kterou kdy snad Svépomoc zažila, začali domácí tradičně aktivněji a již ve 12. min. vedli brankou Pávce. Po zbytek prvního poločasu se hrál nezáživný fotbal – domácí se pod vlivem brzkého vedení nikam nehnali a hosté nedokázali využít několika okének v táborské obraně. Po přestávce si Přešťovice vše vynahradily a v rozmezí patnácti minut otočily stav ve svůj prospěch. Postupně se trefili Křiváček (63. min.), Levora (65.), J. Mára (71.) a Kálal (78.). Do konce utkání se domácím již nepovedlo na výsledku nic změnit, neboť nedokázali využít vyložených šancí.
Žluté karty 0:2, 50 diváků, rozhodčí Kaštánek. (bert)

Týn – Milevsko 0:2 (0:0) – Favorit zahájil utkání mohutným nástupem: již v 5. min. vyhlavičkovával domácí Mejdl z prádné brány první šanci hostí. Hosté měli převahu pouze prvních patnáct minut. Poté se domácí Olympia osmělila a zjistila, že jde hrát vyrovnaný fotbal i s lídrem soutěže. V 15. min. střílel Vornay těsně vedle a ve 45. min. dali domácí branku, kterou k údivu všech rozhodčí neuznal. Skóre otevřel v 58. min. Šebek, když se trefil z hranice šestnáctky k tyči. Za stavu 0:1 hráli domácí vabank a hostujícímu Milevsku se naskytlo několik šancí, jež zlikvidoval domácí brankář Švejda, který měl v sobotu svůj den. Konečnou podobu skóre zápasu dal v 84. min. Sokolt, když si naběhl na roh a uzavřel na konečných 0:2.
Žluté karty 3:3, 250 diváků, rozhodčí Machovec. (bez)

Dražice – Bavorovice 3:2 (1:1) – V dramatickém utkání rozhodly o vítězství domácích dvě proměněné penalty Peclinovského – druhá v nastaveném čase . . . Branky: Peclinovský 2, K. Novotný – Třeštík z pen., Vokůrka. (dop)