Fotbalisté Tábora protáhli vítězné tažení krajským přeborem již na osm zápasů. V závěsu za Vodníky se snaží držet Hluboká, která na druhém místě stále ztrácí pět bodů. Nejlepší možný dárek k padesátinám obdržel od fotbalistů SK Čkyně předseda klubu Jaromír Kainc: Katovice si z Prachaticka odvezly půltuctový příděl!

Kaplice – Bavorovice 5:2 (5:0) – Domácí do zápasu vlétli fantasticky: v 6. min. se křižnou střelou prosadil Krůček, ve 13. min. Lesňák zvýšil na 2:0, o tři minuty později si Kollár narazil míč s Krůčkem a střelou z úhlu o tyč dal na 3:0. V 18. min. centroval Pliška a Románek hlavou zvyšoval již na 4:0. Ve 27. minutě přihrával L. Pulec a M. Pulec přidal pátou branku domácího celku.
Ve druhém poločase hosté začali hrát, přišly i jejich šance. V 62. min. se jim podařilo snížit, brankář Kopřiva neudržel střelu Třeštíka, Fojtík pohodlně dorážel. V 75. min. po chybě brankáře Kopřivy upravil Melichar hlavou na 5:2.
ŽK: 3:4, rozhodčí Dunovský, 250 diváků. (lg)

Chýnov – S. Ústí B 2:1 (1:0) – V ostře sledovaném okresním derby zvítězili zaslouženě domácí, když byli po většinu zápasu lepším celkem. V první půli stojí za zmínku ve 33. minutě střela domácího Zadražila z otočky do břevna, hlavička neobsazeného Škuliny ve 42. minutě nad hostující branku, ale především pohotový gól domácího novice Vakoče ze 43. minuty po spolupráci s Mládkem a Škulinou. Druhý poločas začali domácí opět aktivně, odměnou jim byl v 54. min. Sedláčkův gól hlavou po rohovém kopu Trčky.
Poté Chýnov hru kontroloval, ale hosté v závěru přece jen zvedli hlavy. Nejprve v 63. minutě trefil Chotovinský prudkou ranou z 25 metrů břevno Plachého branky, v 82.min. snížili hosté Linhartem z penalty za ruku domácího Zadražila v pokutovém území. Závěr zápasu si domácí pohlídali a po závěrečném hvizdu rozhodčího mohli společně s fanclubem a v barevném dýmovnicovém oparu slavit třetí výhru za sebou.
ŽK 4:2, 135 diváků, rozhodčí: Pečenka. (kul)

Čkyně – Katovice 6:0 (4:0) – Již ve 13. min. dobře zakombinovalo trio Vondrášek, Kvapil, Rosič a posledně jmenovaný otevřel skóre. Ve 27. min. proměnil penaltu nařízenou za Prokopův faul na Kvapila domácí Vondrášek - 2:0. Další gól padnul ve 35. min., kdy po krásné akci Šípa s Kotousem opět skóroval probuzený střelec Rosič - 3:0. Ve 38. min. prošel ve vápně Rosičův roh až ke Kvapilovi, který se v těchto situacích nemýlí - 4:0. V 65. min. zahrával přímý volný kop domácí Sváta a gólem za zeď zvýšil na rozdíl propastných pěti branek. Nejhezčí gól si nechal Rosič na 77. min., když po kombinaci s Králem nechytatelnou střelou od břevna uzavřel na konečných 6:0.
Žluté karty 0:2, rozhodčí Chlaň, 120 diváků. (uhl)

Dražice – Lažiště 1:1 (0:0) – V Dražicích se hrál podprůměrný fotbal, domácí hráči měli trvalou převahu, ale nedokázali ji využít ke vstřelení branky. Stav se měnil až v 61. minutě, kdy hosté využili rychlého protiútoku a brankou Reindla se ujali vedení. Domácí se dočkali v 74.minutě, kdy srovnával na 1:1 Peclinovský.
Rozhodčí Peterka, ŽK: 0:1, 100 diváků. (kr)

Č. Krumlov – Hluboká 0:3 (0:1) – Domácí, kteří nedokázali v předchozích dvou zápasech získat ani bod, začali aktivně. Zvěřinovy přihrávky však nedokázali ve vedoucí branku přetavit ani Boháč, ani Špát. Hlubocký Dudek ale ve 24. min. nezaváhal a využil nedorozumění domácí obrany na středové čáře sólovou akcí - 0:1. Gólové impotenci Slavoje vydatně přispíval vynikající hlubocký brankář Matoušek, jenž zneskošdnil vyložené příležitosti Boháče či Zvěřiny. Na 0:2 zvyšoval v 74. min. Mašek, jenž se trefil po rychlém protiútoku k tyči. Za dvě minuty domácí zostudil zkušený Povišer třetím gólem do prázdné brány.
Žluté karty 0:2, rozhodčí Mir. Novotný, 100 diváků. (fl)

Týn – Čížová 0:2 (0:2) – Lépe do zápasu vstoupili domácí, když hned v 11. min. Hrdinovu střelu vyrážel čížovský brankář na roh. V 19. min. hosté rozehráli trestný kop a zcela osamocený Mrkáček otevřel hlavou skóre. Ve 26. min. unikl domácí obraně hostující Sleza a dal na 0:2. Ve 44. min. se ve slibné šanci ocitnul domácí Maruška, jenž však střílel těsně vedle. Po změně stran měli hosté jedinou šanci druhého poločasu, ale Rybák přestřelil prázdnou bránu. Ve 48. min. Čížovští vykopávali z brankové čáry a následnou střelu umístil Buriánek těsně vedle branky. Domácí Olympia podala snaživý výkon, ale na body to znovu nestačilo.
Žluté karty 1:2, rozhodčí Sebera, 150 diváků. (bez)

Tábor – Jankov 1:0 (1:0) – Domácí hráči začali excelentně: již v 6. min. po přihrávce Pávce z pravé strany se trefil Holan. Výtečně hrající domácí mohli své vedení zvýšit, ale Jankov podržel dobře chytající Wolek. Po změně stran začal Tábor hrát pěší, profesorský fotbal a hosté hru vyrovnali. Do žádné větší šance se však nedostali. Domácí mohli zvýšit Škrábkem nebo Pávcem (tyč), leč nestalo se. Jankov mohl v samém závěru po minele domácích vyrovnat, ale míč nakonec skončil v Blažkově náruči.
Žluté karty 2:3, rozhodčí Jelínek, 150 diváků. (bert)

Vodňany – Roudné 1:3 (0:1) – Ve 14. min. hosté rozehráli Šolcem přímý kop a Ryneš usměrnil míč hlavou do břevna, odkud se následně odrazil do branky. Domácí brankář Novák vzápětí vychytal gólovou hlavičku Pintéra. Ve 21. min. vodňanský Celý trefil břevno. Ve 34. min. Moravec rozehrál přímý kop a Šolc tečoval míč za záda vlastního brankáře - 1:1. Hned v úvodu druhého poločasu hostující Nohava z přímého kopu strhnul hlavou vedení na stranu Roudného. Domácí Hornát ve 48. min. po rychlé kombinační akci zakončil mimo. Hosté v 59. min. zahrávali rohový kop a Nekvinda patičkou upravil na konečných 1:3.
Žluté karty 3:3, rozhodčí Rinth, 120 diváků. (pet)