Vypadá to, že budete chytat? Zaskočilo vás to?
Je to tak, je docela možné, že do brány půjdu já. A zda mě to zaskočilo? Vůbec ne, v mužstvu od toho jsem. Pořád musím být připraven, kdyby taková situace přišla. Na zápas se těším, a když Pavel nebude moci, jdu do toho já. Až takovou vědu bych z toho nedělal.

Mluvil s vám už nějak víc trenér?
V pátek po obědě a v sobotu, kdy bude příprava, si trenér k zápasu řekne své. Každému něco řekne, mně jistě taky.

Kdo by vám dělal dvojku?
To je věc trenéra, na nějaké tréninky s námi ale chodí z béčka Vladan Vršecký i Vít Pešula, takže asi jeden z nich.

Něco už máte odchytáno, nejste žádný zajíc, jistě ale cítíte, že nedělní zápas bude hodně důležitý…
Určitě. A nejen já, všichni to cítíme. Po podzimu jsme byli v klidném pásmu, teď na tom ale nejsme dobře. Do této situace jsme se však dostali sami, tak se z toho i sami musíme dostat. V neděli k tomu máme šanci, a když vyhrajeme, bude líp.

V Mostě nebyli Hunal, Vozábal a Hílek. Bude se vám s nimi dýchat líp?
Všichni tři mají hodně zkušeností, a přestože ti kluci, co je v Mostě nahradili, nehráli špatně, zkušenosti těch tří, co pro karty chyběli, jsou na hřišti samozřejmě znát. Všichni mají už něco odkopáno.

Jenže asi nebude Stráský!
Bohužel ne, má na noze nějakou dlahu či bandáž. Několik týdnů prý nebude. Stráďa hrál dobře a bude chybět, ale musíme se s tím vypořádat. Nevidím v tom problém.

Jak vidíte soupeře? Klokani dovedou pořádně kousat…
Bohemka je hodně nepříjemné mužstvo, bojovné, má skvělou podporu fanoušků. Nečeká nás tady v neděli vůbec nic jednoduchého. My potřebujeme vyhrát, oni taky. my na jaře dostáváme hloupé góly, to nás sráží na kolena. Toho se musíme vyvarovat. Oba týmy jsou pod tlakem, to si ale my prostě nemůžeme připouštět. Bát se, být nervózní, to by dopadlo špatně.

Zmínil jste fanoušky Bohemky, ale co ti vaši? Spoléháte na ně?
My je potřebujeme v každém zápase, teď v neděli ale dvojnásobně! Byli bychom moc rádi, kdyby nám pomohli a my slyšeli i naše fanoušky. Bylo by to super.