Čížová – Kaplice 0:2 (0:1) – V bojovném zápase za nepříznivého počasí předvedli hosté v Čížové skvělý výkon. Pod vedením nového trenéra se ujali vedení ve 26. min. Záveským. Další gólové příležitosti Houšky a Janků skvěle vyřešil domácí brankář Jelínek. Ve 33. min. odpověděli domácí po centru Jindřicha hlavičkou Pichlíka nad branku. Po přestávce se domácí snažili vyrovnat, ale hosté výbornou hrou v defenzívě je k ničemu nepustili. V 89. min. Kautský orazítkoval střelou domácí břevno a v nastaveném čase pečetil Houška zasloužené vítězství. Rohy 4:0, ŽK 1:2, 50 diváků, řídil Novotný. (jev)

Bavorovice – Vodňany 1:2 (0:2) – Domácí sice předvedli lepší výkon než minulé kolo v Olešníku, přesto neuhráli ani bod, zejména kvůli chybám v obraně. Hned ve 3. minutě byl v šanci Vokurka, ale Novák jeho střelu zblízka vyrazil. Na druhé straně sice v 5. minutě také Smejkal vyrazil střelu Volavky, avšak Bittner umožnil témuž hráči ještě dorazit mezi nohy padajícího brankáře – 0:1. Ve 20. minutě opět Vokurka pohrdl vyloženou šancí po hlavičkované s Fojtíkem, a tak čtrnáct minut nato přišel trest v podobě gólu Machynky – 0:2 Ještě ve 41. a 43. minutě musel Smejkal likvidovat těžké střely Jakše a Hrdličky. Po obrátce domácí přidali, ale šance měli i hostující Hrdlička (jeho přímý kop vyrazil brankář na břevno), Vokatý a Varyš. V 70. hlavičkoval těsně nad domácí Anton a v 76. min. konečně protlačil pod tělem Nováka přímý kop Třeštík. Ač se domácí snažili, vyrovnat se jim už nepodařilo. Střely na branku 4:8, mimo 8:9, rohy 7:3, ŽK 2:2, řídil Rinth. (smej)

Přešťovice – Chýnov 1:2 (0:1)
– Na těžkém terénu se lépe pohybovali hosté. Již v 6. min. se dostali do vedení po rohovém kopu, který brankář Mára vyrazil na břevno. Odražený míč Chomát zblízka poslal do sítě. Domácí se poté probudili k lepšímu výkonu, ale přesnější kombinaci jim ztěžoval stále se zhoršující stav hrací plochy. Hosté důsledně bránili, udržovali příznivý výsledek, střely domácích hráčů Rybáka, Horňáka a Broma spolehlivě kryl hostující Kvěch. Ve druhé půli domácí větší aktivitou přitlačili hosty k vápnu a bylo otázkou času, kdy srovnají skóre. V 59. min. dobrou střelu Javory kryl opět Kvěch a domácím se podařilo vyrovnat až v 89. min. Šroubem, který hlavou přehodil vybíhajícího Kvěcha. Domácí se snažili ve zbývajícícm čase rozhodnout, ale po chybě ve středu hřiště hosté předložili Havlovi a ten rozhodl o výsledku utkání. ŽK 4:4, řídil Klátil, 50 diváků. (str)

Týn – Lažiště 2:0 (2:0) – Domácí se od první minuty pustili do soupeře a vytvořili si spoustu šancí. Hned ve třetí mintuě Šonka střílel z trestného kopu vedle. V 6. min. se domácí ujali vedení, po rohu Hrdiny skóroval Spěvák. V 8. minutě vstřelil Týn druhou branku, ale pro milimetrový ofsajd nebyla uznána. Ve 14. min. nastřelil Hrdina břevno. V 19. min. zvýšili domácí na 2:0, když po chybě stopera vybojoval míč Vařil a Hrdina přehodil hostujícího golmana. Domácí si vytvořili ještě řadu dalších šancí, ale branku již nevstřelili. Největší šanci hostí měl v 71. min. Sýs, ale hlavou mířil těsně vedle. Domácí vyhráli zcela zaslouženě a pro hosty byl výsledek velice přijatelný. Rohy 6:5, střely 8:1, mimo 4:2, ŽK 3:2, rozhodčí Štuk, diváci 130. (bez)

Tábor – Č. Krumlov 0:1 (0:0) – V prvním poločase vycházela obě mužstva ze zajištěné obrany a hra se odehrávala většinou mezi velkými vápny. Ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu, která by byla potrestána brankou, a tak se ani žádné šance nezrodily. Rozhodnutí osudu celého zápasu se zrodilo hned na začátku druhého poločasu, když prudkou ránu vyraženou brankářem Blažkem nasměroval do sítě domácích osamocený Boháč. Až do konce zápasu se pak domácí snažili o vyrovnání a měli územní převahu, ale hosté je s jistotou a přehledem do žádné šance nepustili. A když už, tak v 64.min. Śtoszek dobrou příležitost neproměnil a trefil Plachého v brance hostů. V 90. minutě pak Grombíř v dobré pozici hlavou netrefil branku. Na druhé straně hosté mohli z rychlých brejků v 85. min. Špátem a v nastaveném čase dvakrát Vackem vítězství pečetit. Utkání by podle průběhu zřejmě více slušela konečná remíza. ŽK 2:4, rozhodčí: Tupý, 85 diváků. (sch)