Berete i ten jeden bod?

Vzhledem k průběhu zápasu bod bereme. V první půli jsme se vůbec nedostali do hry a byli jsme všude druzí. Byl to špatný poločas, který vyvrcholil mojí penaltou, kdy jsem nesmyslně šel do protihráče. Ve druhé půli jsme začali hrát, přišly i nějaké šance a bod nakonec bereme.

Čím si vysvětlujete tak špatný výkon v prvním poločase?
Těžko říct, čím to bylo. Olomouc hrála dobře a běhala. My jsme se naopak vůbec nedostali do hry. U každého míče jsme byli druzí, nevyhrávali jsme souboje, a to se pak těžko hraje.

Penalta po vašem zákroku na Janotku se zdála být dost přísná. Zasáhl jste ho?
Ano. Nezachytil jsem Janotkův pohyb. Myslel jsem, že budu mít rychleji balon. On si tam ale dal nohu a já ji trefil. Kontakt tam byl. Penalta to byla.

Byla o přestávce v kabině velká bouřka, protože do druhé půle jste vstoupili jako vyměnění?
Řekli jsme si, že musíme na soupeře hlavně nalézt a po hřišti musí běhat dvojičky. Chtěli jsme také zvýšit důraz ve hře. To všechno jsme splnili. Od začátku jsme měli šance a létaly centry do pokutového území soupeře. Škoda, že jsme nedali gól dříve. Třeba bychom pak přidali i druhý. Ale bod nakonec bereme.

Neměli jste při jednom ze zákroků soupeře pocit, že se měla pískat penalta i na druhé straně?
Tomáš Sedláček si připravoval balon, že bude střílet. Někdo ho ale strhl a penalta se určitě pískat mohla. Těžko říct, jestli byla.

Vyrovnávací gól jste už sledoval ze střídačky. Mohl byste ho popsat?
Viděl jsem jenom střelu, potom teč a míč byl v brance. Byli jsme za něj moc rádi.

Za trenéra Tobiáše jste ještě neprohráli, ale také pouze jednou zvítězili.
Pro psychiku týmu je určitě dobré, že se neprohrává. Doma bychom měli vyhrávat. Olomouc ale byla silná a bod s ní má také cenu.

Nyní jedete do Brna. Udržíte i tam šňůru zápasů bez porážky?
Hrajeme venku, ale budeme chtít uspět a nějaký bod přivézt.