I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Brno 3:1 (1:1) – V důležitém zápase vedli domácí po Smolenově penaltě, nařízené za faul na Repu, hned v úvodu 1:0, jenže už dvě minuty nato hosté vyrovnali. Ve druhé půli získali Jihočeši územní převahu a po hodině hry šli podruhé v zápase do vedení: po Svobodově centru byl ve vyložené šanci sražen Leština a kopala se druhá penaltu, kterou Rein bezpečně proměnil. Hosté pak vrhli všechny síly do ofenzivy, v 75. min. si však Rein přiťukl míč na levačku a z vápna trefil krásně šibenici – 3:1. (ort)
Mladší: Dynamo – Brno 1:3.

II. LIGA DOROSTU: M. Praha – Dynamo ČB B 1:0 (0:0), ml. 4:2 (0:1), Radouch, Wejskrab.

DIVIZE DOROSTU: Strakonice – ZČE Plzeň 2:1 (0:0), Říský, KUneš, ml. 0:0, S. Ústí – Domažlice 6:2 (3:0), Nenička 2, Mácha, Brůžek, Říha, Kaše (11), ml. 0:0, Prachatice – Písek 2:1 (1:0), Havelka, Cais – Keclík, ml. 0:3 (0:1), Zahrádka 2, Turek.

LIGA ŽÁCI: Sparta – Dynamo ČB 1:0 (1:0), ml. 6:2 (5:0), Rytíř, Švantner.

DIVIZE ŽÁCI: J. Hradec – Plzeň B 0:5 (0:3), ml. 0:2 (0:0), Strakonice – Tachov 3:3 (1:2), Jiřík 2, Ouška, ml. 1:1 (1:0), Chylík, Tábor – Písek 2:2 (2:0), Štecher, Brůžek – Viktora, Ulrych, ml. 0:1 (0:0), Komín, Příbram B – Dynamo B 0:0, ml. 1:0 (0:0).

KP DOROSTU: Protivín – Hradiště 1:4 (0:2), Babák – Plic 2, Šindelář, Chmela, ml. 1:3 (0:2), Štumfal – Švec 2, Lazecký, Tábor – Čt. Dvory 3:0 (1:0), Chlpík 2, Doubrava, ml. 5:0 (3:0), Mika 2, Stuchlík 2, Šmíd, Rudolfov – Soběslav 1:2 (1:1), Tuháček – Klíma, Hromada, ml. 0:0, Milevsko – Slavia ČB 2:0 (0:0), Poslušný, Hrych, ml. 1:2 (1:1), Ručka – Šimek, Kotalík, Bechyně – Loko ČB 0:1 (0:0), Bohunek, ml. 0:10 (0:5), Rossmann 3, Uneys 2, Ďurov 2, Bohunek, Prouza, Růžička, Borovany – J. Hradec, Č. Krumlov – SKP ČB
4:1 (1:0), Sivák 2, Budík , Novák – Bohoněk, ml. 1:0 (1:0), Havel.

I. A DOROSTU: Dříteň – Roudné 0:4.