Podle trenéra B–týmu Dynama jeho hráči sice v obranné fázi určité měřítko snesli, zato v té útočné zcela selhali. „Nedokázali jsme míč podržet ve střední zóně, chyběla fotbalová drzost jít přes hráče do finální fáze,“ jmenuje Musil některé nedostatky, které ve hře svého týmu v derby viděl.


Soupeř prý kouče hostí ničím nepřekvapil. „My na něj byli připraveni dobře, bohužel jsme ty poznatky nedokázali přenést na hřiště. Možná, že někteří z mých hráčů zápas trochu i podcenili,“ míní.


Trenér béčka Dynama stále nemůže překousnout situaci před jediným gólem. „Ležel jejich hráč, my dali míč do autu, ale soupeř nám ho zpět nevrátil a po dvou standardkách dal gól. Zřejmě pro ně ty tři body byly důležitější než smysl pro fair play,“ kroutí hlavou.


Derby ale pro tým ze Složiště je minulostí. „Uzavřeli jsme si to a soustředíme se na sobotní zápas s Vlašimí,“ tvrdí Musil, jenž se v tréninku zaměřil na situace, které v poslední době moc nefungovaly. „Hlavně budu od kluků chtít, aby zlepšili přístup a dokázali se o výsledek víc porvat.“


To čeká od svého týmu už zítra, kdy od 10.15 přivítá na Složišti silnou Vlašim. „Opírá se o řadu zkušených hráčů, kteří se po špatném začátku rozjeli,“ připomíná kouč juniorky, že Vlašim přijede ověnčena sérií sedmi výher v řadě! „Viděl jsem je v Příbrami a tam, jakmile vedli, jich bylo plné hřiště. Víme tudíž, co jim nesmíme umožnit,“ má jasno Karel Musil.