Ze III. třídy postoupí do přeboru vítězové skupin, Lišov B a takřka jistě i Mokré, ze IV. třídy do třetí pak první dva týmy – Olešník B a Jankov C.


III. TŘÍDA, sk. A (24. kolo): Mokré – Temelín 4:0 (2:0), Jáchym, Kruťko, Mrkvička, Mir. Alexa, Strýčice – Boršov 1:3 (0:2), Pöschl – Soukup, Šimeček, Novák, Dříteň B – Vltava 3:4 (3:2), Novák 2, Slepička – Pícha, Gališ z pen., Kubiš, L. Tesařík, Dívčice – Planá 2:4 (0:2), Eibl 2 – Kutheil 2, Srnec, Sýkora, ČK 1:0 (Hrádek), Vrábče – Dubné 2:2 (0:2), Mach, Vejskrab – Novotný, Kudláček, Lipí – Č. Dub 3:0 (1:0), Mášl, Dolejší, vlastní, Pištín – Sedlec B 4:3 (1:1), Milec 2, Novák, Filip – V. Růžička 2, J. Růžička.

 1. Mokré: 19 2  3 66:23  59
2. Planá: 17 2  5 66:36  53
3. Dubné: 14 7  3 52:22  49
4. Dívčice: 13 1 10 55:34  40
5. Pištín: 13 1 10 57:45  40
6. Lipí: 11 3 10 59:54  36
7. Vltava: 11 3 10 38:36  36
8. C. Dub: 11 2 11 55:47  35
9. Dríten B: 9 3 12 47:59  30
10. Sedlec: 9 3 12 43:61  30
11. Vrábce: 7 6 11 45:46  27
12. Boršov: 7 4 13 52:52  25
13. Strýcice: 4 3 17 35:78  15
14. Temelín: 2 2 20 26:103  8

Sk. B (24. kolo): Rudolfov B – Úsilné 3:4 (2:2), za domácí Krýdl 2, Král, N. Hodějovice – K. Újezd B 9:0 (4:0), Benda, Souček, Dvořák 2, Bezděka, Rudolf, Chměňa, SKH Hluboká – Neplachov 0:2 (0:1), Frejlach z pen., Brčák, Nemanice B – Pedagog ČB 2:0 (0:0), Salaba, Kotaška, Roudné B – Lišov B 4:1, Koranda 2, Putz, Vrábek z pen. – Vojč, D. Bukovsko – Borek 0:0, Ševětín B – Chrášťany 1:2 (0:1), Kisveter z pen. – Mach, Boháč.

 1. Lišov B: 19 2  3 73:20 59
2. Chráštany: 14 6  4 46:23 48
3. Hodejovice: 14 5  5 69:41 47
4. Rudolfov B: 13 6  5 61:33 45
5. Neplachov: 11 7  6 49:30 40
6. Borek: 10 6  8 31:33 36
7. Roudné B: 9 7  8 46:47 34
8. Pedagog CB: 8 6 10 43:39 30
9. Bukovsko: 6 9  9 33:41 27
10. K.Újezd B: 6 5 13 42:67 23
11. NemaniceB: 7 2 15 29:74 23
12. Úsilné: 6 4 14 33:53 22
13. Ševetín B: 5 4 15 22:48 19
14. SKH Hlub.: 4 3 17 33:61 15

IV. třída (20. kolo): N. Ves – Jankov C 2:0 (2:0), 27. R. Vazač z pen., 41. Lukš, Včelná B – T. Sviny B 2:1 (1:0), Povišer, Fedorkiv – Gažák, Chrášťany B – Č. Dub B 1:0 (1:0), Matějka, Slavče – Zborov 0:4 (0:2), Louda 3, St. Tůma, Kamenná – Drahotěšice 0:0.

1. Olešník B: 16 1  1 81:18 49
2. Jankov C: 14 2  3 68:23 44
3. Vcelná B: 11 3  4 38:25 36
4. N. Ves: 9 5  4 28:17 32
5. Zborov: 9 4  5 45:36 31
6. T. Sviny B: 9 2  7 53:34 29
7. C. Dub B: 4 4 10 31:53 16
8. Kamenná: 4 2 13 33:60 14
9. Chráštany: 3 3 12 18:50 12
10. Slavce: 2 5 11 30:67 11
11. Drahotešice: 2 3 13 12:54  9

Mládež v okrese

OP dorostu: Mladé – K. Újezd 1:0, Borek – H. Stropnice, Ledenice – Temelín 3:0 kont., hosté nepřijeli, Olešník – Římov 8:5, D. Bukovsko – T. Sviny 1:1.

OP st. žáci: Roudné B – Pištín 3:3, Dříteň – Včelná 1:0, Římov – N. Hrady 7:1, Borek – Mladé 1:3, Ševětín – D. Voda 0:2, Olešník – Temelín 10:0, Mokré – Boršov 2:5.

OP ml. žáci: Čt. Dvory C – Římov 0:4, Č. Dub – Srubec 10:0, Borek – K. Ujezd nehl., další mládež zítra.