III. TŘÍDA, sk. A (25. kolo): Pištín – Mokré 2:2 (2:1), Filip, Vávra – Hrabánek, Sedlec B – Lipí 3:1 (3:0), Koňařím 3 – Papáček, Č. Dub – Vrábče 3:3 (1:2), M. Ďurica, Schneider, Vobruba (11) . Mach 3, Dubné – Dívčice 4:3 (3:0), Klíma 2, Jar. Bohdal, Návara – Matějka, Jiří Kuráž, Eibl, Planá – Dříteň B 3:0 kont., hosté nepřijeli, Vltava ČB – Strýčice 5:0 (3:0), L. Tesař, Píša 2, Vaniš, Boršov – Temelín 4:3 (2:1), Šimeček, Brenkus, Lukáš Bendík, Švejda – Havlíček 2, Faktor.

1. Mokré: 19 3  3 68:25  60
2. Planá: 18 2  5 69:36  56
3. Dubné: 15 7  3 56:25  52
4. Pištín: 13 2 10 59:47  41
5. Dívcice: 13 1 11 58:38  40
6. Vltava: 12 3 10 43:36  39
7. C. Dub: 11 3 11 58:50  36
8. Lipí: 11 3 11 60:57  36
9. Sedlec: 10 3 12 46:62  33
10. Dríten B: 9 3 13 47:62  30
11. Boršov: 8 4 13 56:55  28
12. Vrábce: 7 7 11 48:49  28
13. Strýcice: 4 3 18 35:83  15
14. Temelín: 2 2 21 29:107  8


Sk. B (25. kolo): Ševětín B – Rudolfov B 0:3 (0:1), Csavoj, Král, Krýdl, Chrášťany – D. Bukovsko 2:1 (1:0), Vachuta, P. Mach – Klika, Borek – Roudné B 2:0 (1:0), Turek 2, domácí nehlásili, Lišov B – Nemanice B 6:1 (1:0), Vojč, Novák 2, Petr Vávra, F. Dvořák (11) – Kubát, Pedagog ČB – SKH Hluboká 2:1 (1:1), Turek, Matoušek – Hlavatý, ČK 0:1, Neplachov – N. Hodějovice 0:1 (0:1), Bezděka (11), K. Újezd B – Úsilné 2:5 (0:4), Šíma, Vyžral – Leština 2, Fürst, Hála, Božek, domácí nehlásili.

1. Lišov B: 20 2  3 79:21 62
2. Chráštany: 15 6  4 48:24 51
3. Hodejovice: 15 5  5 70:41 50
4. Rudolfov B: 14 6  5 64:33 48
5. Neplachov: 11 7  7 49:31 40
6. Borek: 11 6  8 33:33 39
7. Roudné B: 9 7  9 46:49 34
8. Pedagog: 9 6 10 45:40 33
9. Bukovsko: 6 9 10 34:43 27
10. Úsilné: 7 4 14 38:55 25
11. K. Újezd B: 6 5 14 44:72 23
12. Nemanice B: 7 2 16 30:80 23
13. Ševetín B: 5 4 16 22:51 19
14. Hluboká: 4 3 18 34:63 15


IV. TŘÍDA (21. kolo): Drahotěšice – Slavče 2:0 (0:0), M. Klečka, J. Klečka, Zborov – Chrášťany B 1:2, domácí nehlásili, Jankov C – Olešník B 4:3 (1:3), Valachovič, Dvořák, Klíma, Ryneš – Hajíček 2, Valenta, Č. Dub B – Včelná B 3:1 (1:1), Hüttner 2, P. Lomský – Povišer, domácí M. Lomský kryl penaltu, T. Sviny B – N. Ves 4:1 (1:0), Brousek, Kollar 2 – Čech.

1. Olešník B: 16 1  2 84:22 49
2. Jankov C: 15 2  3 72:26 47
3. Vcelná B: 11 3  5 39:28 36
4. T. Sviny B: 10 2  7 57:35 32
5. Nová Ves: 9 5  5 29:21 32
6. Zborov: 9 4  6 46:38 31
7. C. Dub B: 5 4 10 34:54 19
8. Chráštany: 4 3 12 20:51 15
9. Kamenná: 4 2 13 33:60 14
10. Drahotešice: 3 3 13 14:54 12
11. Slavče: 2 5 12 30:69 11

OP dorostu (21. kolo): H. Stropnice – Mladé 8:0, Římov – Ledenice 17:1, T. Sviny – Olešník 4:0, H. Stropnice – Mladé 8:0, Temelín – Borek 2:4, K. Újezd – Planá nehlášeno.

OP st. žáci: Mladé – Římov 2:0, Boršov – Olešník 0:6, D. Voda – Borek 2:1, N. Hrady – Dříteň 5:1, Včelná – Pištín 2:6, Mokré – Roudné 4:0, Temelín– Ševětín 0:2.

Další hlášené výsledky – OS st. přípravky: N. Hrady – Mladé 3:0, Loko ČB B – Borovany hosté nepřijeli, mladší: Lišov – SKP 3:0, Mladé – N. Hrady 2:1.


Příprava: Borovany B – Kamenná 6:2 (1:0), Šimák 3, Struska, Mrkva, Horáček – Salák 2.