Olešník ve Čkyni získal do tabulky druhý bod

JIŽNÍ ČECHY - V krajském přeboru fotbalistů se hrálo deváté kolo.

1.10.2007

Kuta (vlevo) a Čermín bojují s Peťulem o míč v utkání krajského přeboru na Hluboké. Peťule dal tři góly!Foto: František Panec

Bavorovice – Dražice 1:0 (0:0) – Lépe začali hosté, ale Vinklárek trefil břevno a Novotný zakončil do brankáře. Ve 29. min. zastavil Čondl v šanci Novotného pouze za cenu červené karty. Ještě v závěru poločasu centroval Melichar a míč skončil na břevně. Po pauze domácí bojovností a nasazením vymazali ztrátu jednoho hráče a dostávali se i do šancí – Anton hlavou trefil brankáře, trestný kop Třeštíka prolétl malým vápnem. Ani hosté nezůstali pozadu, Vonešovu střelu z deseti metrů zlikvidoval Vrábek. Rozhodnutí přišlo v 85.minutě – Vokurka se dostával do šance, Dvořák ho fauloval a penaltu jistě proměnil Fojtík. Sudí Jelínek, ŽK 3:3, 80 diváků. (šul)

Roudné – Kaplice 0:1 (0:1) – Domácí dovršili herní krizi, která je už pár kol pronásleduje. Ani Kaplice nepodala mimořádný výkon, ale ve všech činnostech byla lepší. O body se zasloužil ve 44. min. Janků, který po Houškově centru poslal hlavou míč do sítě. Roudné mělo největší šanci hned po změně stran, kdy Pintérův trestný kop z 35 metrů zastavila spojnice. Kapličtí Janků, Románek a Houška chodili sami na gólmana Kerla, který je vychytal. Sudí Hodánek, ŽK 2:2, 200 diváků. (zz)

Čkyně – Olešník 1:1 (0:1) – Domácí vletěli na svého soupeře, ale Fleischmann ani Kuneš ve vyložených šancích neuspěli. Toho využili hosté a v 19. min. dal Jílek vedoucí gól po centru Kadlece. Druhý poločas začali domácí hrát podstatně lépe a měli územní převahu, čehož využili v 75. min., kdy Kvapil prodloužil centr L. Provoda na Kotouse a ten střelou k tyči srovnal. V 84. min. měli ještě šance Tesař a Vondrášek, ale nevyužili je. Sudí Pávec, ŽK: 2:5, 120 diváků. (uhl)

Čížová – Lažiště 5:2 (3:1) – V průměrném zápase měli domácí vše pod kontrolou a zdobila je bojovnost a nasazení. Do vedení šli domácí v 15. min. Po faulu na Miklavčiče otevřel z penalty skóre Brož.Ve 28. min. zvýšil Jindřich a ve 40. min. po ideální akci Miklavčiče dal Kunc už na 3:0. Hosté snížili ve 42. min. z penalty Hubáčkem. Po obrátce domácí pokračovali v náporu a svoji převahu korunovali v 57. min. Miklavčičem a v 63. min. Tetourem. Hostům se podařilo korigovat v závěru zápasu Zimmermannem na konečných 5:2. Sudí Peterka, ŽK 2:3, 100 diváků. (jev)

Přešťovice – Tábor 1:5 (1:1) – V první půli byly šance na obou stranách. V 18. min. po rychlé akci Vlčka a Horejše zakončil Souhrada. Tábor po půlhodině vyrovnal křižnou střelou Fořta. V závěru poločasu dvakrát zahrozili domácí po centrech Šrouba, ale Blažek zasáhl včas. Do druhé půle nastoupili hosté s větším důrazem a již v 51. min. střela Šahajdy skončila v síti. V 70. min. Stozsek po samostatné akci nastřelil Máru a vyražený míč sám uklidil do branky. Deset minut nato opět Stozsek z hranice vápna přostřelil Máru a tentýž hráč završil hattrick v 89. min. Sudí Macko, ŽK 3:3, diváků 60. (str)

Hluboká – Č. Krumlov 0:4 (0:0) – Hattrick Peťuleho mezi 47. – 58. minutou zařídil zaslouženou výhru hostů. Domácí zahrozili jen na začátku, Dudek střílel těsně vedle. Čábela dokončil stav utkání na 0:4. Rozhodčí Herzog, diváků 150. (švá, hru)

Chýnov – Vodňany 0:3 (0:2)
– Hosté v Chýnově potvrdili, že jejich podzimní výsledky nejsou náhodné, a po kvalitním zodpovědném výkonu si z Chýnova odvezli zaslouženě všechny tři body. Skóre otevřel ve 20. minutě Machnyk, který se trefil hlavou přesně k tyči Kvěchovy branky. V 36. minutě zvyšoval opět přesnou hlavičkou na 0:2 po rohovoém kopu nekrytý Hojdekr. Domácí zahrozili pouze ve 25. minutě Havlem, který hlavičkoval nad, a ve 44. minutě Krumpem, jehož pohotový volej skončil v náručí gólmana Nováka. Druhý poločas výborně hrající hosté pohlídali. V 88. do odkryté obrany pečetili po akci Kaše Hrdličkou na 0:3. ŽK 1:1, rohy 4:7, střely na branku 3:6, 180 diváků, rozhodčí Pečenka. (kul)

MILEVSKO – TÝN 3:0 (0:0) – První poločas byl vyrovnaný s minimem šancí na obou stranách (Kosobud, Kodad, Kosík – Vařil). Domácí měli vynikající vstup do druhé půle. Hned ve 47. min. po samostatné akci Kosíka a jeho přihrávce se Fiala trefil k tyči – 1:0. V 55. min. akci po ose Novotný – Fiala – Komárek posledně jmenovaný po kolmé přihrávce zakončil kličkou brankáři. Hosté v tu dobu byli neškodní, Milevsko ovládlo hřiště a hrálo se na jednu bránu. V 66. min. Novotný z trestného kopu vymetl pavučiny v růžku Švejdovy branky a po zbytek zápasu domácí kontrolovali výsledek, který už se nezměnil. Rozhodčí Novotný, žluté karty 0:3, 120 diváků. (mp)

1.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 30 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nabízíme: vzdělávací kurzy, personální strava, zázemí fungující společnisti 15 let. Pracoviště: S - v cz s.r.o. - pracoviště hostinec u tří sedláků, Hroznová, č.p. 488, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Peter Trebula, +420 607 063 233. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Technický pracovník 18 000 Kč Technici provozu informačních a komunikačních technologií. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme: - Znalosti hardware počítačů nebo serverů - Znalost operačních systémů - Středoškolské vzdělání s maturitou - Ochotu a schopnost učit se novým věcem - Samostatnost a aktivní přístup při řešení neočekávatelných situací - Spolehlivost a pečlivost - Ochota sloužit směnný provoz - Angličtina na komunikativní úrovni.. Pracoviště: Host-telecom.com, s.r.o.- pracoviště české budějovice, Kněžskodvorská, č.p. 2544, 370 04 České Budějovice 4. Informace: Alexei Volodin, +420 391 000 777. Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 15 000 Kč Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) DĚLNÍK/DĚLNICE V ELEKTOTECHNICE - 2směnný provoz. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Náplň práce: Obsluha strojů a zařízení, kontrola kvality., Požadavky: SOU vzdělání, praxe v elektrotechnické výrobě, spolehlivost, flexibilita, 2 směnný provoz, Zaměstnanecké výhody: Náborový příspěvek, týden dovolené navíc, dotované stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na dětský tábor. Pracoviště: Tse electronics spol. s r.o., Mánesova, č.p. 390, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Klára Kočerová, +420 386 721 163. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 17 000 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK - SERVÍRKA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: vyučení v oboru není nutné, praxe výhodou, spolehlivost, příjemné vystupování, Jedná se o italskou restauraci v ČB., Hrubá mzda 17000 - 22000 Kč, bude upřesněna podle praxe. Pracoviště: Ocv gastro s.r.o., Krajinská, č.p. 33, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Bartoň, Pelcnerová, +420 606 032 903,+420 724 728 895.

Vodňany - Lokomotiva ČB 3:1.
33

Čtyři body z I.A třídy putují na Strakonicko

I.A třída: Větřní zůstává na nule, i když opět zahrálo lépe

Druhé zlato Terezy Babické

České Budějovice – S rekordem ČR žákyň na 200 metrů překážek se z Jablonce vrátila 15letého svěřenkyně trenéra Jiřího Coufa v Sokole ČB Tereza Babická.

-

Byla to pořádná bitva, ČEZ Motor dokázal prostějovské Jestřáby zkrotit

České Budějovice – V šestém kole první Chance ligy vyhráli hokejisté ČEZ Motoru nad Prostějovem 4:3. Hned v pondělí čeká Jihočechy další zápas v Kadani (18).

Zlaté překážky Terezy Babické a tyč Karolíny Podlahové

České Budějovice – Tereza Babická (Sokol ČB), 15letá svěřenkyně Jiřího Coufa, v sobotu 22. září excelovala v mistrovství ČR žactva v Jablonci v běhu na 100 metrů překážek.