TÝN B – HLUBOKÁ 0:0 – Domácí mužstvo mělo od začátku převahu, hrozilo hlavně kolem vápna a do 10. min. zahrávalo čtyři trestné kopy. Aktivní desetiminutovku završil střelou Adámek, ale gólman Hirstus jeho pokus vyrazil. Hosté odpověděli v 16. min. trestným kopem Radka Váchy, který kryl Rataj. Ten skluzem zachránil Olympii i při Jonášově centru na rozběhnutého Belloviče, kdy domácím nevyšel ofsajd systém. Po půlhodině hry se Týnu povedla nejhezčí akce: Hošek vysunul Dobše, ten odcentroval a Lukeš bez přípravy napálil míč do břevna! I druhý poločas domácí fotbalisté zahájili náporem a ve 47. min. Adámek těsně minul. V 50. min. střelu Skoka vyrazil výborný brankář Hluboké Hirstus. Hosté zahrozili z protiútoku, A. Vácha zakončoval těsně nad bránu. Domácí kontrovali krásnou střelou Skoka opět do břevna! Hra se vyrovnala, a když závěrečný nápor Týna byl pouze platonický, rozešly se týmy ve vltavském derby bez branek. Rozhodčí Kodl, ŽK 1:2 (Dobš – Jandera, Radek Vácha), přihlíželo 80 diváků. (mař)

LEDENICE – ŠTĚPÁNOVICE 3:0 (2:0) – Domácí celek si od úvodního hvizdu vytvořil herní převahu, která přetrvala po celý zápas. Z počátku se však domácím nedařilo prosadit se do přehuštěné štěpánovické obrany. Nervozitu domácích uklidnil ve 30. min. důrazný Pavlík. Při napadání vybojoval míč u rohového praporku a odcentroval na osamoceného Kučeru, který z úrovně penalty střelou k tyči otevřel skóre. Štěpánovice odpověděly záhy, po dlouhém Kosařově autu se ve vápně hlavou prosadil Míka, ale orazítkoval jen tyč. Ve 38. min. Lamáček převzal míč na půlce, zatáhl akci až před vápno a skákavou střelu z 25 metrů umístil přesně k tyči. Ve druhé půli domácí hráli s přehledem a hostům nic nedovolili. Museli však být ostražití, protože hosté bojovali naplno a v bráně je držel dobrým výkonem brankář Mlýnek. Pojistku přidal v 78. min. Pavlík, jenž od půlky hřiště utekl stoperům a přes padajícího brankáře stanovil konečný výsledek. Rozhodčí Samohejl, bez karet, 100 diváků. (maš)

HRDĚJOVICE B – LIŠOV B 1:0 (1:0) – Utkání přineslo fotbal pouze průměrné úrovně. Domácí si hned od začátku vytvořili mírnou územní převahu, jejich akce však postrádaly rychlejší pohyb a nápad, a tak si s nimi hostující obrana v čele s výborným Benedou lehce poradila. Paradoxně právě jediné zaváhání hostujícího stopera rozhodlo celé utkání: ve 34. min. ztratil na polovině hřiště v souboji míč, Švec pronikl do šestnáctky, kde ideálně předložil přihrávku Janu Rybeckému. Druhý poločas přece jen přinesl víc rušnějších okamžiků před obě branky. V 59. min. Švec loboval přes vybíhajícího Maršána, ale o centimetry minul branku. V 65. min. si naběhl na dlouhý pas z vlastní poloviny Vojč, obešel Dandu, brankář Mičan ale jeho přízemní střelu vyrazil. V závěru hosté přidali, Vojč zakončil svůj průnik střelou vedle a Toncarovu prudkou ránu z bezprostřední blízkosti Mičan reflexivně kryl! Rozhodčí Buřič, ŽK 2:1, přihlíželo 30 diváků. (číž)

MOKRÉ – N. HRADY 0:3 (0:0) – Hosté zahájili utkání mírnou převahou, která však přinesla pouze několik nebezpečných centrů a rohů. V 19. min. po rychlém protiútoku utekl obraně hostů Hrádek, obhodil si i gólmana Winsbergera, ale vracející se bek mu před prázdnou brankou míč ukopl! Do konce poločasu se už hrál vyrovnaný fotbal jen s náznaky šancí. Těsně před poločasem měl hostující Brousek vyloženou příležitost, ale jeho střelu z malého vápna po centru Bazala vyrazil gólman Alexa. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a během úvodních pěti minut výborný Alexa zmařil Bazalovi dvě velké šance. V 53. min. kopal Tácha trestný kop téměř z poloviny hřiště a jeho centr skončil k překvapení všech v síti 0:1! Domácí si ve snaze vyrovnat vytvořili převahu, avšak bez gólového efektu, a tak hosté z brejků kontrovali v 80. min. Marhounem. Vítězslav Jelínek v 85. min. pečetil na 0:3. Rozhodčí Šťastný, ŽK 3:0, přihlíželo 45 diváků.(hra)

BOROVANY – SEDLEC 0:3 (0:1) – Domácí na jaře hrají v útlumu. Již v 11. min. po nedorozumění v obraně Šindelář poslal hosty do vedení. Za dvě minuty Šindelář další hrubkku nevyužil, domácí pak přidali, ale vážněji branku neohrozili. Ve 42. min. byl po druhé žluté kartě vyloučen domácím Malík, z trestného kopu Pavlíček trefil břevno. Po změně stran začali oslabení domácí náporem. Ve 47. min. A. Pilát trefil břevno, v 67. min. gólovou střelu Račáka vytěsnil brankář Scheedorfer na roh. Hosté dobře bránili a podnikali rychlé protiútoky. V 74. min. jeden z útoků přesně zakončil Kučera. Domácí zoufale útočili, ale nic jim nevycházelo, naopak soupeř v klidu bránil a využíval každou příležitost k útoku. V poslední min. Kučera svůj únik zakončil přesně a hosté vyhráli zaslouženě, domácí výkonem zklamali. Rozhodčí Cibranský, ŽK 1:4, ČK 1:0, sledovalo 70 diváků. (kub)

AKRA ČB – SRUBEC 0:1 (0:0) – V utkání slušné úrovně se první poločas odehrával za mírné převahy hostů. Domácí Akra bojovala, ale do brankových příležitostí se prakticky nedostala. I druhý poločas působili Srubečtí lepším dojmem, dát gól byl i pro ně téměř neřešitelný problém. Utkání rozhodla 70. minuta, kdy po ztrátě míče domácí obrana faulovala a M. Kohout penaltu proměnil. Když ani tvrdá střela domácího Rozuma z přímého kopu neskončila gólem, tři body vcelku po zásluze odvezli hosté. Před 40 diváky řídil rozhodčí Hora. (fik)

VČELNÁ – NEMANICE 0:0 – Prvních patnáct minut byli domácí aktivnější, poté převzal iniciativu mladší tým hostů, dvě vyložené šance však neproměnil. Po přestávce se hra přelévala ze strany na stranu, šance měly oba týmy, o něco blíže ke gólu byly Nemanice. V závěru měly několik minut výhodu muže v poli, ale nevyužily ji. S remízou mohli být o něco spokojenější domácí. Rozhodčí Šibor, ŽK 3:3, ČK 1:0 (83. Váša). Diváci: 30. (ank)

Příští kolo: Hluboká B – Mokré, N. Hrady – Ledenice, Štěpánovice – Včelná, Nemanice – Akra ČB, Srubec – Hrdějovice B, Lišov B – Borovany, Sedlec – Týn B.