ŠTĚPÁNOVICE – TÝN B 1:1 (0:1) – Domácí po několika týdnech konečně nastoupili v optimální sestavě. Týn však je silným soupeřem. Hrál se fotbal velice slušné úrovně. Hosté se ujali vedení ve 20 min., kdy vynikající Vařil prudkou střelou ze třiceti metrů vymetl levý růžek Mlýnkovy branky. Vyrovnání měl na hlavě Kopačka ve 40 min., ale po rohu Kosaře hlavou těsně minul Valtrovu branku. Ještě blíže gólu byl domácí Míka, jenž ve 45. min. trefil hlavou dokonce levou tyč! I druhý poločas přinesl pro diváky pohlednou a svižnou hru s několika slibnými příležitostmi na obou stranách. Vyrovnání přišlo v 65. min.: Míka ve středu hřiště rychle rozehraným trestným kopem vyslal Kopačku do brejku a ten svou příležitost nepromarnil. I když byla remíza asi spravedlivá, šťastnějším týmem mohli být domácí, kdyby střídající Palus v závěru využil alespoň jeden ze dvou samostatných úniků. Rozhodčí Soukal, hráno bez karet, sledovalo 80 diváků. (gre)

N. HRADY – BOROVANY 2:4 (0:3) – Od začátku utkání nenechali Borovanští nikoho na pochybách a jasně přehráli domácí tým. Už ve 3. min. centroval z levé strany Račák, odražený míč se dostal k Pilátovi a ten otevřel skóre. Ve 28. min. bravurně vyrazil Račákovu střelu domácí brankář Drbout. Největší šanci domácích v první půli neproměnil Bazal, jenž z ostrého úhlu přestřelil branku po Marhounově přihrávce. Ve 36. min. zahrávali Borovanští roh, po kterém Luksch zvýšil na 0:2. Před koncem poločasu se po dlouhém autu dostal k míči Račák a dal třetí gól Borovan. Po přestávce se vyznamenal domácí brankář Drbout, když kryl střely Bujnovského a pak Piláta. Až na Lukschovu hlavičku po rohu byl krátký. Teprve za tohoto stavu rozhýbal domácí hru mladičký Chlebúch. V 73. min. Bazal zprava odcentroval na hlavu Domanského, jehož pokus vyškrábl na roh brankář Jenkner. Krátce nato si Chlebúch pohrál s obranou hostů a přihrál na vápno, odkud Viktor Jelínek snížil. V 86. min. Bazal poslal do brejku Viktora Jelínka, ten obešel brankáře a uzavřel účet zápasu. (voch)

HLUBOKÁ B – VČELNÁ 2:1 (0:0) – Domácím vypomáhal v útoku exligový Karel Vácha a většina míčů dopředu směřovala právě na něj. V první půli neproměnil dvě slibné šance, vždy mířil vedle branky. Hlubočtí se snažili vstřelit první branku jako první, ale vázla jim kombinace a přechod do útoku. V 11. min. si fantasticky naskočil na centr domácí Petr Polák, nejmenší muž na hřišti, ale jeho prudká hlavička skončila jen na spojnici břevna a tyče! Po půlhodině hry se vytáhl jeho spoluhráč v bráně Fikota, když u tyče zneškodnil nebezpečnou střelu Hebíka. Ve 39. min. postupoval hostující Ťoupal sám na bránu, ale na Fikotu nevyzrál. V 52. min. se nejlépe zorientoval ve vápně Chrenka a Včelná vedla. V 54. min. se dostal opět před prázdnou bránu Karel Vácha, ale ani svou třetí stoprocentní šanci neproměnil. V 74. min. chyboval gólman hostů Podroužek a jeho zaváhání proměnil Bellovič ve vyrovnávací gól. Rozhodla 82. minuta, ve které Pechánek nekompromisně proměnil penaltu za faul na Belloviče. Sudí Cibranský, ŽK 0:2,rohy 8:3. Přihlíželo 60 diváků. (ben)

MOKRÉ – HRDĚJOVICE B 3:0 (0:0) – Hosté z Hrdějovic měli největší šanci zápasu hned ve 4. min., kdy po rychlém brejku dokonce dali gól, naštěstí pro domácí neplatil pro ofsajd. Domácí postupně přebírali otěže hry, v prvním poločase však bez gólového efektu. Největší šance prvního poločasu měli Kruťko a Alexa, jenž před odchodem do šaten trefil břevno. I do druhé půle Mokré vstoupilo aktivněji. V 50. min. byl unikající Rottner faulován ve vápně, nařízenou penaltu proměnil Frimmel. Za tři minuty se z trestného kopu krásně trefil Alexa – 2:0. Hosté zvýšili úsilí a získali mírnou převahu. Domácí obrana se stoperem Návarou však pracovala spolehlivě a nepustila hosty do žádné vážnější šance. Naopak v 89. min. se prosadil Kloubský po pěkné uličce od Alexy a pečetil výsledek pohledného utkání. Sudí Knotek, hráno bez karet, 30 diváků. (hra)

NEMANICE – SEDLEC 3:0 (0:0) – Souboj mužstev ze středu tabulky začal opatrně z obou stran. První kloudnou akci zakončil až v 36. min. hostující Křížra. Domácí kontrovali, po centru Šimana z rohu vápna přestřelil Petr Kolář, a to bylo v první půli všechno. Hned po přestávce vnikl do vápna hostů Šiman a došel si pro penaltu, kterou poslal do tyče! Šiman brzy napravil své selhání a střelou z velkého vápna otevřel skóre. V 57. min. to už bylo 2:0 po samostatné akci Petra Koláře. Za dalších deset minut přidali domácí třetí branku po pěkné akci Strnada s Vařákem. Konec zápasu se už jen dohrával, domácí Petr Kolář a hostující Kučera šli sami na brankáře, ale oba zakončili nepřesně. V poslední minutě trefil hostující Kučera břevno. Tři body si za druhý poločas domácí zasloužili. Rozhodčí Feitl, ŽK 0:1 (Rendl), sledovalo 80 diváků. (miš)

LEDENICE – AKRA Č.B. 2:2 (1:0) – Hned v 1. minutě poslal Pavlík do vápna polovysoký centr, který si zpracoval Koloman a z otočky po zemi otevřel skóre. Po dobrém úvodu domácí polevili a hra se vyrovnala. Tlachač mohl vyrovnat, po vypíchnutí míče Strouhovi uháněl sám na bránu, ale střelu uchvátal. Úvod druhé půle nezastihl lídra v dobré formě a v 76. mim. Akra vyrovnala: Kolomanovi před vlastním vápnem utekl míč a Svobodný jeho chybu pohotovou střelou z 20 metrů potrestal. Ledenice se nechtěly smířit s remízou, zvýšily své úsilí a měly sérii rohů a trestných kopů. V 87. min. si po faulu na Pavlíka postavil míč Jarůšek a jeho oblouček kolem zdi zapadl přesně k tyči – 2:1! V 90. min. brankář Bukovský dobře vyrazil Jarůškův trestný kop. V samém závěru domácí doplatili na ztrátu koncentrace. Ve třetí minutě nastavení obrana odhlavičkovala roh ke Chvátalovi, jenž číhal před vápnem a odražený míč poslal z voleje do šibenice! Sudí Hybner, ŽK 1:5, 100 diváků. (maš)

SRUBEC – LIŠOV B 0:0 – Hosté dorazili v silně omlazené sestavě se čtyřmi dorostenci. Od začátku mělo velkou převahu domácí mužstvo, hrálo se převážně na půlce lišovské rezervy, ale Maršán – někdy s velkou dávkou štěstí – držel čisté konto. Při Kroupově střele v 58. min. ho zachránilo břevno! Domácího brankáře Korbela ohrozil za celý zápas jen Vojč. Rozhodčí Kodl, ŽK 3:3, 80 diváků. (tům)