HLUBOKÁ B – HRDĚJOVICE B 0:3 (0:2) – Domácí chtěli sérii neúspěchů konečně prolomit, avšak jejich snažení se komplikovalo od samého úvodního hvizdu. Hned v 5. min. srazil pronikajícího hráče ve vápně Sedlický a z nařízené penalty otevřel nekompromisně skóre Votruba. Domací se pokusili o zvrat. V 10. min. domácí Křiváček obešel dva hráče, ale z velkého vápna orazítkoval jen břevno. Hned o minutu později po centru zprava opět Křiváček z malého vápna mířil do brankáře. Po čtvrthodině hry po rohu domácího R. Váchy Matásek hlavou překonal brankáře, ale toho zastoupil na brankové čáře obránce! Více šancí si Hlubočtí v první půli nevytvořili. Ve 25. min. naopak doplatili na svůj nedůraz a odražený balon z hranice velkého vápna krásně trefil Švec. Druhý poločas se hrál podle podobných not. Skóre nenarůstalo jen zásluhou gólmana Hluboké. I on byl však v 60. min. krátký na přesnou hlavičku Votruby po rohu. Před 20 diváky pískal Ambrůžek. (pro)

SEDLEC – TÝN B 2:3 (1:0) – První poločas se odehrával za mírné převahy domácích, kteří se ale nedostávali téměř do žádných vyložených šancí. Ve 24. min. nahrál Reitinger Švecovi a ten šajtlí těsně minul šibenici. Ve 35. min. po rohu hosté ze skrumáže nastřelili tyč. Ve 43. min. se domácí dostali do vedení, když se po trestném kopu Reitingera trefil hlavou Švec. V 51. min. vyrovnal hostující Bouda střelou ze 30 metrů přesně k tyči. V 63. min. se dostal před bránkáře osamocený Al Aita a dostal hosty do vedení. V 72. min. znovu skóroval Al Aita: Jeho první střelu zblokovala obrana a napodruhé přeloboval brankáře Kácala. V 83. min. domácí Brenkus obešel obránce a obstřelil brankáře hostí. Na víc se již domácí ve zbytku utkání nezmohli, neboť dohrávali v oslabení. (švi)

BOROVANY – LIŠOV B 6:1 (2:0) – Hosté nastoupili s mladým mužstvem (průměr 23 let), v základní sestavě měli tři dorostence, ale přesto byli domácím v první půli vyrovnaným soupeřem. Ve 12. min. zahrávali domácí čtyři rohové kopy za sebou a při tom čtvrtém hlavičku Malíka vykopl z branky obránce. Ve 25. min. se předvedl tvrdou střelou ze 23 metrů k tyči Klimeš a domácí vedli. Vzápětí mohli hosté vyrovnat Vávrou, ale míč z jeho hlavy těsně minul branku. Ve 29. min. lišovský Bušta zastoupil brankáře postřele Klimeše a ve 32. min. vyrazil pokusu Kubíčka brankář Kotásek. Před poločasem byl však bezmocný při střele V. Pilečka, který zužitkoval přihrávku A. Piláta. Druhá půle již byla v režii domácího celku. V 51. min. střelu Bujnovského z trestného kopu tečoval do sítě Račák. Když Mrkva přihrál nabíhajícímu A. Pilátovi, vedly Borovany už 4:0. A. Pilát trefil z úhlu tyč, a tak pátý gól dal až v 71. min. po náhře od Bujnovského. Hned nato hosté zaznamenali čestný úspěch: po pravé straně unikl dorostenec Čadek a jeho centr využil Dobša. V poslední minutě dostal za obranu míč nabíhající Př. Pilát a upravil na konečných 6:1. Rozhodčí Z. Kovařík, ŽK 2:4. Diváci: 70. (kub)

N. HRADY – AKRA ČB 2:0 (1:0) – Běžela teprve druhá minuta, když T. Jelínek zahrával z levé strany, jen několik metrů od půlicí čáry, trestný kop. Míč k údivu všech zapadl oslněnému brankáři Akry do branky! Domácí laciná branka ukolébala, iniciativu převzali hosté, ale jejich hlavním problémem bylo proměňování šancí. Pokud překonali brankáře, zastavila jejich snažení domácí obrana. Ve druhé půli Novohradští přidali a vytvořili si několik šancí (Bazal, Domanský, Hriňa). V 83. min.Vít. Jelínek uvolnil Bazala, jenže ten si moc předkopl míč, a tak ze šance nic nebylo. Ve druhé minutě nastavení si oba hráči spolupráci zopakovali, tentokrát s lepší koncovkou. Bazal přešel přes obránce a střelou k tyči stanovil konečný výsledek. Rozhodčí Hybšman. ŽK 1:3. Přihlíželo 80 diváků. (voch)

NEMANICE – LOKO ČB B 1:2 (1:0) – Domácí vstoupili do utkání hodně aktivně a v 15. min. hlavičkoval Doskočil do břevna. Odražený míč Strnad vrátil do sítě. Hosté zahrozili střeleckými pokusy Bobka, na opačné straně hřiště druhé straně pálil nebezpečně Kotaška. Ve druhém poločase nemanický Kubát neuspěl tváří v tvář proti Kneiflovi a hned z protiútoku se hlavou prosadil hostující Choutka. karta se obrátila, hosté získali územní převahu a záhy také vedení – v 75. min. jim trefil tři body kapitán Perníkář. Domácí jako už poněkolikáté nezvládli druhý poločas. Citelně jim chyběl nemocný Seidenglanz. Rozhodčí Kodl. ŽK 1:3. Diváci: 80. (ben)

ŘÍMOV – SRUBEC 1:1 (0:0) – Na hřišti loňského účastníka I. se hrálo velice vyrovnané a slušné utkání, které skončilo po zásluze remízou. V prvním poločase mohl dát gól hlavou vysoký Kohout ze Srubce, ale domácí Crkva výborně zachránil. Jinou brankovou příležitost už diváci v první půli neviděli, většinou se hrálo ve středu hřiště. Do druhé půle nastoupila obě mužstva s odhodláním strhnout vítězství na svoji stranu. V 50. min. střílel hostující Leština těsně vedle. Za pět minut ho napodobil domácí Kukačka, jehož krásný pokus lízl tyč. V 70. min. po třetím rohu v řadě si Kohout takřka dal vlastní gól, na čáře zachraňoval srubecký brankář Kroutl. Hosté hrozili nevíce ze standardek, hlavně z rohů, ale domácí gólman Bartizal byl vždy na místě. Když už oba týmy byly spokojeny s bodem, konečně se měnilo skóre! V 83. min. po centru římovského T. Kohouta hlavičkoval Korotvička nešťastně do vlastní tyče a odražený míč doklepl do prázdné brány Maršík – 1:0. Velký tlak hostů korunoval vyrovnávací gól Švece v 87. min. po rohovém kopu, kdy se míč dostal až k zadní tyči a nejlépe se zorientoval střídající hráč Srubce. Dělba bodů byla spravedlivá. Sudí Zabilka. ŽK 2:2. Přihlíželo 40 diváků. (kou)

ROUDNÉ B – MOKRÉ 1:1 (1:1) – Domácí začali aktivně s cílem co nejrychleji vstřelit branku, během úvodní čtvrthodiny zahrávali pět rohových kopů, ale gól nedali. Domácí tlačili dál, chyběla jim pouze koncovka. A tak v 31. min. přišel trest – z první vážné šance Sekyra dostal hosty do vedení. Inkasovaný gól srazil sebevědomí domácího celku, naštěstí pro Roudné ve 44. min. Raab naservíroval přihrávku Boháčovi a ten vyrovnal. Po přestávce domácí měli rozhýbat hru a strhnout vítězství na svoji stranu. V 52. min. přihrával Raab nabíhajícímu Kősslovi, jenž mířil jen do brankáře. Domácí pak nepochopitelně přestali hrát a ke slovu se dostali hosté, kteří mohli i vyhrát, ale brankář Erhart nováčka soutěže podržel. Zápas se dohrával v klidu a bez šancí. Rozhodčí Zabilka. ŽK 1:1. Rohy 9:1. Diváci: 40. (fil)

Příští kolo (18.–19.10.): Akra ČB – Hluboká B, Mokré – N. Hrady, Týn B – Roudné B, Loko ČB B – Sedlec, Lišov B – Nemanice, Srubec – Borovany, Hrdějovice B – Římov. Úřední začátky utkání jsou již v 15.30 hodin.