Nejdříve k té vaší obrovské šanci, kdy jste běžel sám na bránu: nešlo to vyřešit jinak?
Já si to chtěl nejdřív ještě strčit a vystřelit, jenže jsem si to dal moc. Taky jsem myslel na kličku, ale už jsem byl moc blízko gólmana. Tak jsem ho zkusil propálit.

A nešlo třeba přihrát na nabíhajícího Kučeru? Anebo jste ho neviděl?
Já v tu chvíli jen koukal, kde je gólman, a ne vedle, zda tam někdo je. Chtěl jsem dát gól, na nic jiného nemyslel.

Nato jste zavinil penaltu, ale moc pod fousy vám ortel sudího nešel…
Já si myslím, že to penalta vůbec nebyla. Trošku jsem do něj rukou bouchl, to nepopírám, ale on se hned poroučel na zem a rozhodčí to pískl. Nic s tím ale nenadělám.

V inkasovaném gólu jste měl prsty, vzápětí jste ale zařídil i vyrovnání…
Já běžel s míčem po lajně, a přestože tam někdo z kluků nabíhal na vápno a volal na mě, ale já viděl Kůču nabíhat před bránu, tak jsem to dal za beky. Docela pěkná akce, ne?

O prvenství rozhodoval penaltový rozstřel, a kdybyste vy tu svou penaltu proměnil, mohli jste být první vy a ne Sezimovo Ústí…
Moc se mi ta penalta nepovedla, to je fakt. Byli jsme ale na turnaji od rána, v týdnu jsme měli soustředění, takže ta únava už asi taky byla znát.

Na to, že jste měli, jak říkáte, trochu dřevěné nohy, to zlé finále nebylo.
Já si taky myslím, že na to, co jsme měli v týdnu na soustředění naběháno, jsme nehráli tak špatně. Navíc jsme ve čtvrtek hráli v Písku s béčkem Slavie, kde nám chyběla řada hráčů. Tam jsme ten zápas příliš nezvládli, dneska jsme ale tady docela dost běhali a všichni i makali. Myslím, že to z naší strany vůbec nebyl špatný výkon.

Do mužstva teď přišla zase celou řadu kluků z dorostu. Jaké to je, když se každý rok mužstvo tak z půlky obmění?
V béčku to tak prostě je. A řekl bych, že to tak je i správně, pro ty mladé kluky je třetí liga ideálním stupínkem do mužského fotbalu.