I na tohle téma jsme s útočníkem Tomasem Radzinevičiusem před nedělním domácím utkáním Dynama s Viktorií Žižkov (15) hovořili.


Potěší aspoň trochu takový gól?
V tu chvíli, kdy jsem ho dal, rozhodně ano. My se ve druhé půli snažili co nejrychleji dát gól, abychom se pokusili ještě ten hrozivý výsledek obrátit. Řekl bych, že jsme se trošíčku opravdu zvedli, jenže na obrat ve skóre to nestačilo.


V půli jste prohrávali 0:3, to už se venku těžko otáčí…

My se v úvodu druhé půle zlepšili a měli jsme i šance. Hned na začátku dokonce Jarda Černý trefil tyčku, já pak dal gól, a kdyby se nám povedlo snížit na 2:3, mohli jsme se do zápasu ještě vrátit.


Jak jste ten svůj gól viděl vy sám?
Martin Vozábal kopl dobře roh a já poslal míč hlavou do brány. Moc gólů hlavou nedávám, moje specialita to zrovna není, jen se snažím chodit do každého míče.


Vaším cílem bylo na Kladně bodovat, místo toho jste už ve třetí minutě prohrávali. Hodně vás ten brzký gól nalomil?
Když od začátku prohráváte, to není dobře.


Do puazy jste dostali ještě další dva góly, bylo v kabině hodně dusno?

Trenér si řekl své, ale my byli sami na sebe hrozně naštvaní. Hráli jsme moc špatně.


Vy sám jste právě na Kladně na jaře hrál. Hodně si vás bývalí spoluhráči vychutnávali?
Ani ne, jen jsme se pozdravili, a to bylo všechno. Ani diváci na mě nepokřikovali, aspoň já to neslyšel. Snažil jsem se co nejvíc koncentrovat na zápas.


Teď vás čekají dva možná klíčové zápasy za sebou doma, jaká je před nimi atmosféra v týmu?

Není tak špatná. Snažíme se na Kladno už nemyslet a hlavně se soustředit na ty dva domácí zápasy. Když je vyhrajeme, bude všechno v pořádku.


Teď v neděli přijede na jih Čech Žižkov. Co víte o soupeři?
Viděl jsem je v Boleslavi, tam hráli moc dobře. Nebude to jednoduchý zápas, ale jsme doma a chceme vyhrát. Bylo by dobře dát rychle gól, jako se nám to povedlo s Olomoucí. Budeme bojovat, musíme si po Kladnu napravit reputaci!