V Roudném po sestupu z divize došlo v kádru téměř k zemětřesení. „Deset hráčů odešlo, to muselo být znát,“ potvrzuje Domin, jedním dechem ale dodává: „Myslel jsem, že se to na našich výkonech podepíše ještě víc, vždyť jsme vyměnili půlku kádru…“

V zimě už kádr doznal změn spíše kosmetických. „Vlásek ukončil hostování a odešel do Rakouska a druhý gólman Volek se vrátil do SKP,“ sděluje kouč Roudného. „Kerlovi bude na jaře krýt záda Pavel Janků, jenž chytával v Horní Plané a teď byl v Rakousku, z hostování v Kaplici se vrátil Cahyna a útok jsme posílili o loučovického Davida Janků, jenž hostoval v Kaplici,“ vypočítává.

Silnou zbraní Malše byla na podzim obrana. „Dostali jsme jen deset gólů, nejméně v soutěži,“ chlubí se Domin. Dopředu zato jeho hráče tlačila bota. „Moc gólů jsme nedávali, proto přecházíme na útočnější sestavu 3–5–2,“ vysvětluje. „Taky jsme vzali v úvahu, že máme hodně kvalitních hráčů do středu hřiště,“ přidává i pragmatický důvod, maje jistě před očima záložníky Pintéra, Šolce, Šafránka či Stejskala.

V sobotu ráno začne Roudné jaro v Bavorovicích. „Jako každé derby to jistě bude hodně vyhecované, svému týmu ale věřím,“ říká Domin.
Za favority na postup označuje Kaplici a Milevsko. „Oba týmy se v zimě posílily o velice kvalitní hráče,“ tvrdí.

A co jeho tým? „Nebudeme to lámat přes koleno, do postupu nás nikdo nenutí. Máme mladé mužstvo, připravujeme si ho na příští sezonu,“ uzavírá trenér Václav Domin.