„Kluby jsou na přestupy dohodnuty,“ potvrdil boleslavský mluvčí Petr Svěcený.

V N. Včelnici měl pro fandy Rogoz další příznivé zprávy: „Benát, Hudson a Riegel jsou už fotbalisty Dynama,“ sdělil a dodal, že rozhodnuto ještě není o Zajacovi a Knakalovi.

Naopak se zdá, že možnost odchodu Martina Vozábala už není jen v obecné rovině. „Vozábal je výborný hráč, a bylo by tudíž divné, kdyby o něho nebyl zájem,“ krčil manažer rameny, jedním dechem ale dodal: „Zájem o něj je, vždycky jde ale i o nabídku a poptávku. Pokud zájemce o jeho služby ale splní ty podmínky, které si náš klub dá, proč ne?“

Dle Rogoza navíc nejde jen o Vozábala, zájem odjinud je i o další hráče. „Nejsou to přitom jen kluby z první ligy, ale i ambiciózní kluby druholigové,“ upřesnil.

Dynamo před časem mělo eminentní zájem o libereckého Radzinevičiuse, jenž už na jihu působil. Ani jeho příchod ještě Rogoz zcela nevylučuje. „Do útoku se teď zkouší Sedláček a uvidíme, jak to dopadne. Ještě nějakou chvíli je na doplnění kádru čas, do ligy zbývá ještě měsíc,“ upozornil.

Na pokus o vtip, že když do útoku přichází Sedláček, bylo by možno „Radziho“ angažovat na kraj obrany, kam ho liberecký trenér Škorpil v týdnu postavil proti Jablonci, odvětil Rogoz též s úsměvem: „Beky máme mladé…“

Možná měl na mysli Dobala, jehož výkon si kouč Kmoch i v N. Včelnici pochvaloval…