Sparta měla v první půli více ze hry, gól ze svých šancí ale nedala: ve 20. min. Nádeníčka vychytal Vršecký, ve 37. min. Krob z trestného kopu za faul na Nádeníčka technickou střelou přes zeď jen o chloupek branku Dynama minul a mezi tři tyče se v závěru první půle nevešly ani dvě nebezpečné hlavičky vytáhlého Argentince Barreyra, jehož další mořnost ve 45. min. kryl pozorný brankář Vršecký.

Domácí, kteří postrádali několik opor, den před zápasem „převelených“ do kabiny áčka, se dlouhé minuty spíše hledali, už v závěru poločasu ale Mašek svým krásným sólem naznačil, že druhé housle by Dynamo hrát nemuselo. V 52. min. zahrozil opět Mašek, jehož dělovka jen zasvištěla nad břevnem. Jenže tři minuty nato Tischler podcenil dlouhý centr a Podaný jeho zaváhání okamžitě potrestal – 0:1. Závěrečný tlak Dynama sice přinesl šance, nejblíž gólu byl v závěru střídající Ondrášek, mířil ale vedle.

„Změny v sestavě byly znát, ale nedá se nic dělat, áčko má samozřejmě přednost,“ chápal trenér Karel Musil, prohra ho však mrzela. „Porazili jsme se vlastně sami, jediný gól padl po zbytečné chybě,“ litoval.

Branka: 55. Podaný. ŽK: Ondrášek - Podaný, Kozáčik. Diváci: 216. Rozhodčí: Kovařík - Langer, Šafránek.

Dynamo B: Vršecký - Trněný (46. Adamec), Mácha, Švehla, Picka - Mašek, Jungr, Tischler (73. Ondrášek), Pouzar (87. Šafránek) - Stráský, Dobal.