III. TŘÍDA, sk. A: Č. Dub – Mokré 2:4 (1:1), T. Lomský, Schneider – Jáchym 2, Bendík, Kohout, Dubné – Sedlec B 5:0 (2:0), Bohdal 2, Král, Jan Návara, Viki, Planá – Pištín 4:1 (2:0), Kutheil 2, Hrdý, Srnec – Vávra, Vltava ČB – Lipí 5:0, domácí nehlásili, Boršov – Vrábče 2:2 (0:1), Brenkus, Novák – Klícha, Ševčík, Temelín – Dívčice 2:5 (0:2), Hasil, Heděnec – Jiří Kuráž 2, Matějka, Eibl, Hrádek, Strýčice – Dříteň B 3:4 (2:3), Mare š 2, Kümmel – Gutwirth 3, Novák, domácí nehlásili.

1. Mokré: 16 2  3 53:23 50
2. Planá: 15 2  4 58:28 47
3. Dubné: 12 6  3 46:18 42
4. Pištín: 12 1  8 51:37 37
5. Dívcice: 11 1  9 46:28 34
6.Vltava CB: 10 3  8 33:24 33
7. C. Dub: 10 2  9 49:39 32
8. Lipí: 9 3  9 50:50 30
9. Dríten B: 9 3  9 42:46 30
10. Sedlec: 8 3 10 36:51 27
11. Vrábce: 6 5 10 37:42 23
12. Boršov: 5 4 12 41:47 19
13. Strýcice: 3 3 15 30:68 12
14. Temelín: 1 2 18 23:94  5

Sk. B: Pedagog – Ševětín B 6:0 (1:0), Turek 3, Šíma 2, Kaiser, K. Újezd B – Roudné B 4:1 (2:0), Stegbauer 2, Richter, vyžral – F. Mertl, N. Hodějovice – SKH Hluboká 3:1 (1:1), Jos. Benda 2, Souček – M. Stárek (11), Borek – Rudolfov B 1:4 (1:3), Bejsta – Zachara 2, Pekárek, Boček, domácí nehlásili, Lišov B – Chrášťany 1:0 (1:0), L. Vávra, Neplachov – D. Bukovsko 0:0, derby přihlíželo 150 diváků (!), Úsilné – Nemanice B 1:0 (1:0), Gregor z pen.

1. Lišov B: 17 2  1 69:14 53
2. Hodejovice: 12 5  3 52:31 41
3. Rudolfov B: 11 6  3 48:24 39
4. Chráštany: 11 6  3 41:20 39
5. Borek: 10 4  6 30:28 34
6. Neplachov: 9 5  6 41:29 32
7. Roudné B: 8 6  6 40:36 30
8. Pedagog CB: 6 6  8 31:35 24
9. Bukovsko: 4 7  9 30:40 19
10. Ševetín B: 5 3 12 20:38 18
11. K. Újezd B: 4 5 11 30:53 17
12. Nemanice B: 5 2 13 23:65 17
13. Úsilné: 3 4 13 23:43 13
14. Hluboká: 3 3 14 28:50 12


IV. TŘÍDA: N. Ves – Včelná B 0:2 (0:2), 21. a 31. Voráček, domácí na jaře poprvé prohráli a ztratili naději na postup, Č. Dub B – Drahotěšice 2:0 (1:0), P. Lomský 2, T. Sviny B – Kamenná 2:3 (0:2), Gocala, Mikeš – P. Smoleň 2, J. Dvořák, Jankov C – Slavče 9:1 (2:0), Valachovič 3, Jílek, čepák 2, Eibl, Dvořák – Nocar, Olešník B – Chrášťany B 9:0 (3:0), Pekárek 4, M. Valenta 3, Nýdl, Ježek.

1. Olešník B: 14 1  1 74:16 43
2. Jankov C: 12 2  2 56:20 38
3. Vcelná B: 10 3  2 34:14 33
4.N. Ves: 8 5  3 26:13 29
5. Zborov: 8 4  3 40:29 28
6. T. Sviny B: 8 2  5 45:27 26
7. C. Dub B: 4 3  8 25:43 15
8. Chráštany: 2 3 10 16:40  9
9. Kamenná: 2 1 13 23:58  7
10. Slavce: 1 4 10 21:57  7
11. Drahotešice: 1 2 13 10:53  5


OP DOROSTU: Temelín – T. Sviny 1:10, H. Stropnice – D. Bukovsko 3:2, K. Újezd – Olešník 2:3, Planá – Ledenice 3:0, domácí nehlásili, Mladé – Borek 2:1.

OP ST. ŽÁCI: Temelín – Roudné B 2:0, D. Voda – Boršov, Mladé – Mokré 4:0, N. Hrady – Olešník 3:5, Včelná – Ševětín 1:1, Pištín – Borek 2:4, Dříteň – Římov 0:4.


DALŠÍ hlášené výsledky mládeže – OP ml. žáci: Č. Dub – Loko 0:4, H. Stropnice – Lišov 1:8, Srubec – K. Újezd 0:2, Římov – Borek 5:1.

Předehrávka: Loko B – Římov 7:0. Přípravky – starší: Čt. Dvory – T. Sviny 2:1, Pištín – Borek 2:2, Čt. Dvory B – Dříteň 3:1, Slavia ČB – Dynamo B 2:4, Ledenice – Mladé 2:3. Mladší: Čt. Dvory – SKP ČB 5:1, Mladé – Hrdějovice 0:1, Hrdějovice B – Mokré 8:0,