Nové Hrady poprvé klopýtly, naopak Včelná po sestupu z krajské I. B třídy slavila první výhru. Na podzimní bod(y) pořád čekají Sedlec, Lišov B a béčko Hluboké nad Vltavou.

TÝN B – SEDLEC 4:0 (1:0) – Velkým impulzem pro domácí byl návrat dlouhodobě zraněného špílmachra Lisnera. Už ve 2. min. Bouda hlavičkoval do tyče! Za pět minut po dlouhém Bilahorkově centru vypadl brankáři Schneedorferovi míč z rukou a Krátký dorazil. Hosté spoléhali na standardky a brejky vedené Jiřím Andrlem, blíže gólu však byli opět Týnští, když Boudův roh Kozel vyhlavičkoval z prázdné brány! Druhý poločas domácí zahájili náporem. V 64. min. se uvolnil Bouda, Meidl centr vrátil k Peštovi – 2:0. Z domácích spadla nervozita. Unikl Meidl, byl faulován ve vápně a sám penaltu proměnil. V 82. min. Koňařík pečetil výsledek. Poslední slovo patřilo vynikajícímu brankáři Ratajovi, jenž v poslední minutě kryl penaltu sedleckému Reitingerovi. Rozhodčí Pileček. ŽK 2:2 (Meidl, Sekyra – Hovorka, Kozel). Diváci: 120. (mař)

MOKRÉ – HLUBOKÁ B 1:0 (0:0) – Po oboustranně opatrném začátku se ve 22. min. kopala penalta za nastřelenou ruku Mrkvičky, ale brankáře N. Alexu zachránila při pokusu Kováře tyč. Ve 28. min. střelu F. Kohouta z hranice vápna efektně chytil gólman Hrtus. Hosté z Hluboké měli v 50. min. největší šanci zápasu, Alexa vyrazil míč a dorážka Hrdého skončila vedle poloprázdné branky! Domácí předvedli rozhodující akci v 82. min., kdy po centru střídajícího Hrabánka si obránce Matásek dal vlastní gól. V závěru si Hluboká vytvořila zoufalý tlak, ale dobře fungující obrana v čele se stoperem Janem Návarou hosty do žádné další šance nepustila. V 85. min. mohl pojistit vítězství F. Kohout, který po rychlém brejku trefil tyč. Rozhodčí Knotek. ŽK 3:2. Přihlíželo 50 diváků. (hra)

LEDENICE – N. HRADY 1:0 (0:0)
– Domácí nastoupili k utkání bez tří hráčů základní sestavy, přesto s odhodláním sebrat hostům první body. Tyto plány ale narušila 28. minuta: za záchranou brzdu v podobě faulu zatáhl Strouha a byl vyloučen. Trenér Vítovec přeskupil řady, Strouhu zastoupil na stoperu Peter a v útoku zůstal na hrotu osamocený Máče. Hosté se tlačili do útoku, ale ztroskotávali na pozorné obraně Ledenic. Do druhé půle nastoupili lépe domácí. V 52. min. si míč ve středu pole vyměnili výborně hrající Lamáček s Řivnáčem a po centru druhého jmenovaného dal jedinou a rozhodující branku hlavou Máče, aniž gólman Winsberger zareagoval. Pojistku mohl přidat Lamáček, ale sám proti brankáři hostí neuspěl. V dresu hostů nejvíce hrozil kapitán Marhoun. Rozhodčí Zabilka. ŽK 1:4. ČK 1:0 (28. Strouha ). Přihlíželo 60 diváků. (vit)

HRDĚJOVICE B – SRUBEC 2:2 (1:1) – U trati se hrál bojovný a zajímavý zápas. Hosté pozvolna převzali iniciativu a po půlhodině hry ji vyjádřili vedoucí brankou: na roh si naběhl Korotvička a hlavičkou nedal Bublíkovi šanci. Domácím se podařilo vyrovnat ve 41. min., kdy za dlouhým Bublíkovým výkopem šel důrazně náhradní gólman Pištěk, hrající v útoku! Druhou půli začali aktivněji domácí. V 79. min. Žlůva zakončil svůj únik střelou do břevna. O minutu později se z gólu radovali hosté. Hekrdla zatáhl míč po pravé straně a na milimetr přesně předložil nabíhajícímu Korotvičkovi, jenž tvrdou přízemní střelou k tyči překonal Bublíka. Zaslouženého vyrovnání se domácí dočkali v poslední minutě. To si na na dlouhý Votrubův nákop za obranu naběhl dorostenec Dolejšek a přesnou střelou z voleje ke vzdálenější tyči stanovil remízu. Rozhodčí Šíma ze Ševětína. ŽK 2:2. Diváci: 70. (číž)

AKRA ČB – NEMANICE 1:0 (1:0) – Domácí Akra měla velké problémy se sestavou. Brankář Bukovský se nestačil vrátit ze zahraniční dovolené, a tak do branky musel hráč Martin Vidra – a stal se hrdinou odpoledne! Zápas začal oboustranně opatrně. Postupem času Akra získávala převahu a vyjádřila ji i brankově: ve 25. min. po přihrávce P. Propše Lacko otevřel skóre. Do poločasu měli aktivnější domácí ještě dvě příležitosti, ale Chmátal ani Lacko je neproměnili. V dramatickém druhém poločase rozhodčí vyloučil domácím vždy po druhé žluté kartě Tlachače a Lacka, takže Akra hrála od 65. min. pouze s osmi hráči v poli. Díky pozorné obraně a zásluhou výborného M. Vidry v brance ale obětavým výkonem tři body po zásluze uhájila. Sudí Jar. Buřič. ŽK 2:2. ČK 2:0 (55. Tlachač, 65. Lacko). Diváci: 60. (fik)

BOROVANY – LIŠOV B 7:1 (2:1) – Domácí si hned od úvodního hvizdu vytvořili tlak, ale vytvořené šance nedokázali proměnit. To se jim vymstilo ve 26. min. kdy hosté z první vážnější akce se dostali do vedení střelou Nováka, k němuž se míč odrazil po trestném kopu. Zlom v utkání přišel ve 35. min., kdy se nechal vyloučit brankář Maršán, do té doby jeden z nejlepších hostů, a do branky musel hráč P. Beneda. Domácí využili přesilovku již v 38. min., kdy se střela Bujnovského odrazila od břevna k Račákovi a ten jej z voleje poslal do sítě. Po přihrávce Bujnovského Račák gólem do šatny obrátil skóre a po přestávce už se hrálo na jednu branku. Branky: 38. a 43. Račák, 49. Brenner, 51. a 54. A . Pilát, 72. R. Luksch, 87. Kubíček z pen. – 26. Novák. Rozhodčí Cibranský. ŽK 2:1. ČK 0:1 (35. Maršán). Přihlíželo 120 diváků. (kub)

VĆELNÁ – ŠTĚPÁNOVICE 2:1 (1:0) – V průměrném utkání domácí měli územní převahu, zatímco hosté hrozili z brejků. Včelnou v první půli dostal do vedení Kříž. Hosté vyrovnali Mlýnkem v 85. min., kdy už Včelná hrála v deseti bez Voráčka, vyloučeného po druhé žluté kartě. V 89. min. Hebík strhl vítězství na stranu Včelné, která tak po sestupu v okrese poprvé bodovala. Rozhodčí Špelina. ČK 1:0 (80. Voráček). Diváci: 30. (uh)