A nebylo toho málo. Mládští fotbalisté se konečně dočkali nových šaten, zásadní rekonstrukce doznala travnatá hrací plocha i dva tenisové kurty, vyrostla nová nafukovací hala, byl postaven kurt na beachvolejbal a k nepoznání se vylepšil také stav travnaté hrací plochy. „Hrdě se hlásíme především k novým šatnám, jejich výstavba byla naší prioritou,“ konstatoval Lískovec.


Na vzestupu je mládský fotbal i po výkonnostní stránce. Muži po osmileté přestávce se vrátili do I. B třídy, ve které už třetím rokem patří ke špičce. Do soutěže se letos přihlásilo i béčko, které po podzimu je v čele IV. třídy, výborně si v okresním přeboru vedou dorostenci a žáci, o body hrají i kadeti, přípravka a old boys.


Fotbalisté SK Mladé mají za sebou další čtyři úspěšné roky, takže to, že předsedou byl znovu zvolen Petr Lískovec, nepřekvapilo.


Notných změn zato doznal výbor, do něhož se znovu vrátili expředseda Bedřich Vrkoč a exkanonýr Mladého a předtím i Dynama Ladislav Novák.
Nově byl zvolen stále ještě aktivní hráč Zbyněk Lerch, naopak pro pracovní vytížení se funkce místopředsedy vzdal Luděk Aggermann. Do sedmičlenného výboru byli z bývalých členů zvoleni sekretář Ortman, trenér áčka Tondr a vedoucí A–týmu Fried.