Okresní soutěže výsledkově

OP: Hluboká B – Sedlec 1:1 (1:0), Jandera - Jodl, Lišov B – Týn B 0:1 (0:0), Krátký, Srubec – Borovany 2:1 (1:0), Korotvička, Koudelka – Langr, Nemanice – Hrdějovice B 1:2 (1:0), Palkoska–Prázdný, Pištěk, N. Hrady – Včelná 4:0 (3:0), Jelínek 2, Bazal, Tácha, Mokré – Ledenice 1:3 (0:2), Hrabánek - Petr Kolman 2, Novohradský, Štěpánovice – Akra ČB 2:5 (0:4), Míka 2 – Svobodný 2, M. Šauer, M. Propš, P. Šauer.


III. TŘÍDA – SK. A: Jankov C – Olešník B 0:1 (0:1), Č. Dub – Dříteň B 3:2 (2:1), Soustružník 2, Jurica – Klimeš, Kovařík, Planá – Pištín 0:1 (0:0), Trávníček, Vrábče – Dívčice 2:0 (2:0), J. Ohrazda, S. Knietl, Strýčice – Vltava ČB 1:1 (1:1), Reindl – Švec, Sedlec B – Dubné 1:2 (0:1), Jan Zíka – Bohdal, Kudláček, Lipí – Boršov 2:2 (2:1), Kruťko 2–Soukup, Bendík.


SK. B: Pedagog – N. Hodějovice 0:3 (0:0), Benda, Hrdlička, Beneda, Chrášťany – D. Bukovsko 2:1 (2:0), Vomáčka (11), Jirásek – Pour, hosté za stavu 1:0 nedali penaltu, ČK 1:1 (P. Svatoš – Mikeska), Neplachov – Loko ČB B 3:1 (1:1), Blažek, Brčák, Čadek – Ber, Roudné B – Nemanice B 4:0 (3:0), Janda, Šulda, Vogl, Šenigl z pen., Rudolfov B – H. Stropnice 2:2 (1:0), Pekárek, Csavoj – Zeman, Szypula, Borek – K. Újezd B 1:1 (0:1), Bejska–vlastní, Úsilné – Ševětín B 3:1 (2:1), Leština 2 (1 z pen.), Božek – Voneš.


IV. TŘÍDA: N. Ves – T. Sviny B 2:4 (0:2), Jiřík, Kohout – Soukup 2, Kollar, Němec, Slavče – Temelín 1:2 (0:0), za vítěze Machálek, Procházka, Kamenná – Č. Dub B 1:2, za hosty Tomáš Barták, Petr Lomský, Bavorovice B – Zborov 7:3 (3:0), Sedlický 4, Hlavatý 2, Luděk Kubata – Netušil 2 (1 z pen.), Trnka, domácí Stárek nedal penaltu, N. Hodějovice B – Drahotěšice 1:4 (1:1), za hosty Richard Mach 2, Martin Klečka, Zdeněk Dušek, domácí nehlásili, Borovany B – Srubec B 6:2 (3:1), Př. Pilát, Hornák 2, Kratoška, Šimák – K. Kohout, R. Leština, Mladé B – Včelná B 3:0 (2:0), Topič (dorážel vlastní penaltu), Hnilička, Pekárek, mládský Brůžek chytil Z. Povišerovi penaltu. Tabulku IV. třídy přinesme v úterý.

Krajské fotbalové I. třídy ve výsledcích a faktech

I. A třída


SK. A: Rudolfov – Čt. Dvory 5:2 (4:0), Novák 2, Zach, Novotný, Linhart – Rod, Koranda, Katovice – Protivín 2:0 (0:0), Krejčík, Malý, Volary – K. Újezd 2:1 (1:0), Kubát, Radvanovský – Vyžral, Sedlice – Osek 2:5 (2:4), Běloušek (11), Kešner – Maroušek 2, Herzig, Koželuh, Lenkey, D. Voda – Dříteň odl., Loučovice – Slavia ČB 5:3 (1:0), Šeda 3 (2x11), M. Koutský 2 – Bez 2, Szojka, Prach. B – Blatná 2:2 (1:1), Švec, Michalec – Čadek, Jiřinec.


SK. B: Malšice – Suchdol 2:1 (0:1), Chvosta, Tůma – Gauč, ČK 0:1 (88. Štěpánek), Bechyně – Novosedly 2:0 (1:0), Říha 2, ČK 0:1 (Makoš), Loko ČB – Dačice odloženo, Branice – Soběslav 1:1 (1:0), Mrkáček – Nápravník, hosté nedali penaltu, ČK 1:1 (Peltán – Mrkáček), Hrdějovice – Řepeč 1:1 (1:0), Tomka, Kravar, S. Ústí B – Veselí 4:0 (3:0), Zelenka, Kvasnička, Hňup, Herma, J. Hradec – Lišov 2:1 (1:0), Císař z pen., V. Moudrý – Kočvara z pen.


I. B třída


SK. A: Křemže – Č. Krumlov B 2:1 (1:0), Anderle, Chromý – Haláček, ČK 0:1 (85. Mašek), T. Sviny – Mladé 2:1 (1:1), Gažák, Pospíšil (90.) – Princ, Malonty – Olešnice 0:3 (0:2), Drtina, Jindra, Staněk, Chvalšiny – Kaplice B 0:0, Římov – V. Brod 4:2 (2:0), Eibl, Šafránek, Maršík, Brožka – Dibďak, Korytár, ČK 0:1 (Pomyje), H. Planá – Zl. Koruna 9:2 (5:0), Nowak 4, Kastenmajer 2, Grmela, Koritar, J. Šlak – Klein, M. Sirový, Čt. Dvory B – Frym〜burk 1:1 (1:0), Zahradník – Juhaňák.


SK. B: Štěkeň – Lhenice 3:0 (2:0), Poláček, Kovanda, Vaněk, Vimperk – Zliv 1:2 (1:1), Frk – R. Klimeš, Kubeš, Stachy – Vl. Březí 6:3 (3:2), Heidenreich, V. Voldřich 2, P. Voldřich, Záleský (11) – J. Bušek 2 (1 z 11), F. Lagron, Vitějovice – Záblatí 2:5 (1:2), Kovář, Tremmel – Nedvídek 2, Stejkoza, Kolafa, Novotný, Strunkovice – Vacov 1:0 (0:0), V. Beneš, Vodňany B – Žabovřesky 4:4 (3:0), Bečvář 2, Machnyk, Vokatý – Šindelář 3, Valachovič, Netolice – Husinec 4:0 (2:0), Vlášek 2, Mottl, Veselý.


SK. C: Čimelice – Bělčice 2:2 (1:2), za domácí Růžička, Varga, Božetice – Písek B 1:2 (0:0), Skalický – Moravec 2, Mirovice – Kestřany 2:2 (2:0), Harbáček, vlastní Kačírek – Pekárek (11), R. Keclík, Chotoviny – Záhoří 2:2 (1:2), Malenický, Jordák – Alexandr, Staněk, ČK 0:1 (Alexandr), Albrechtice – Hradiště 2:1 (2:1), Sládek, M.Vyskočil–Čítek, ČK 2:0 (33. V.Vyskočil, 48. Hronek), Přešťovice B – Ml. Vožice 1:1 (1:1), V. Šrámek – Kukla, Protivín B – Sousedovice 1:3 (1:2), Němeček – Věneček 2, Dvorovčík, ČK 2:1.


SK. D: M. Tábor – Třebětice 2:2 (1:2), T. Novák, Včelák – Piller (11), Bastl, Sok. S. Ústí – Slavonice 2:0 (2:0), Dmejchal, Kadlec, N. Včelnice – Chlum 1:1 (1:0), góly nehlášeny, Lomnice – Ševětín 2:1 (0:1), Jan Němec, Mikuláštík – Früh〜bauer, ČK 0:1 (Matějka), Tučapy – Větrovy 3:1 (1:1), T. Leibl, Melichar, O. Leibl – Boháč, ČK 0:1 (55. Nevoral), N. Bystřice – K. Řečice 1:2 (1:1), Frühauf – Pražák 2, ČK 0:1 (Kalina), Kunžak – Vlastiboř 1:4 (0:2), Moták – Smrž 2, Podlaha, Faust.